Hotel Klimczok – najlepszy na rodzinny wypoczynek w górach

Szczyrk Hotel dla rodzin z dziećmi w Górach z basenem animacjami opinie Klimczok

Ten ekskluzywny Hotel położony jest u podnóża Góry Klimczok w Szczyrku. Wyjątkowe położenie zapewnienia gwarancję udanego wypoczynku niezależnie od pory roku. Bliskość szlaków turystycznych i tras narciarskich, wspaniały kompleks basenów, atrakcje i udogodnienia dla dzieci oraz oferta kulinarna i SPA sprawiają, że to jeden z najlepiej ocenianych hoteli w górach.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

Szczyrk gdzie z dziećmi - Hotel z atrakcjami dla dzieci w Górach z basenem animacjami opinie KlimczokHotel imponuje jakością! Zaczynając od zakwaterowania, specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi dostępne są rodzinne pokoje i apartamenty. Łączą starannie dobrane wyposażenie, inspirujący, klasyczny lub nowoczesny design oraz niezapomniane widoki na góry. Wszystkie pokoje wyposażone są w praktyczne udogodnienia z myślą o potrzebach i bezpieczeństwie dzieci. Co ważne, dzieci do 5 roku życia goszczone są bezpłatnie!

pokoje rodzinne pobyty w górach z atrakcjami dla dzieci hotel z basenem opinie Klimczok Szczyrk z dzieckiem

W przypadku pobytów rodzinnych, nie bez znaczenia jest oferta atrakcji dla dzieci. W Hotelu Klimczok dzieci nigdy się nie nudzą. Superbohater „Klimczuś” zadba o bohaty program animacji: zajęć plastycznych, spotkań z bohaterami bajek, poszukiwania skarbów, a nawet podróże w czasie. Do dyspozycji najmłodszych jest sala zabaw dla dzieci – Figlopark czy zewnętrzny plac zabaw. Wyjatkowym uzupełnieniem atrakcji i animacji są warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Dzieci są wspaniałymi kucharzami, wystarczy pozwolić im uruchomić wyobraźnię i odkryć przed nimi zasady gotowania.

Szczyrk z dzieckiem hotel z atrakcjami animacje dla dzieci Klimczok Opinie

warsztaty kulinarne dla dzieci Hotel w górach dla rodzin Szczyrk Klimczok Znakomita oferta gastronomiczna hotelowej Restauracji Impresja zapewni nie tylko niezwykłe doznania kulinarne, ale też eleganckie wnętrza i wspaniałą panoramę na otaczające Hotel góry i beskidzką przyrodę.

Szczyrk gdzie zjeść z dzieckiem Hotel Klimczok opinie atrakcje

Hotel z basenem to wytchnienie dla rodziców i mnóstwo wspaniałej zabawy dla najmłodszych. W hotelowych termach dzieci mogą bezpiecznie spędzić czas w specjalnie przygotowanym dla nich brodziku z bezpiecznym grzybkiem. Dla rodziców dodatkowo przygotowano strefę saun oraz SPA.

Szczyrk hotel z basenem dla dzieci w górach Klimczok opinie atrakcje

Dowiedz się więcej na klimczok.pl

Hotel Klimczok 43-370 Szczyrk ul. Poziomkowa 20 T:+48 33 82 60 100

Klimczok Hotel Szczyrk z dzieckiem mapa atrakcje okolicy góry z dziećmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *