BombkoWOWe Święta w Atrium Reduta

Atrium Reduta Warszawa Mikołajki atrakcje 2021 jarmark świąteczny-5

W Atrium Reduta powoli czuć już gorącą przedświąteczną atmosferę. Warszawska galeria zaplanowała dla klientów szereg udogodnień z myślą o ułatwieniu i uprzyjemnieniu przygotowań do Świąt. Na rodziny z dziećmi czekają mikołajkowe atrakcje z udziałem pomocników Świętego Mikołaja. Amatorów pracy twórczej z pewnością ucieszy cykl grudniowych świątecznych warsztatów kreatywnych. Z kolei fanów social mediów – klimatyczny instacorner z nagrodami. Nie zabraknie także oferty regionalnych wyrobów dostępnych na jarmarkach świątecznych oraz stoiska, na którym można bezpłatnie zapakować prezenty. Dodatkowo w grudniowe soboty, we współpracy z Radiem SuperNova, odbędzie się wspólne czytanie bożonarodzeniowych bajek!

Odwiedź pokój Świętego Mikołaja i wygraj wymarzony prezent!

Aktywności świąteczne Reduty zainaugurował specjalnie zaaranżowany instacorner, stylizowany na pokój Świętego Mikołaja. Akcji towarzyszy konkurs prowadzony na Facebooku galerii. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie w świątecznej aranżacji, opublikować je w komentarzu pod postem konkursowy z hashtagiem #poczujsiejakMikolaj oraz odpowiedzieć na pytanie: Komu i jaki prezent z Atrium Reduta chciałbyś podarować i dlaczego? Galeria zrealizuje najciekawszy pomysł. Konkurs trwa do 19 grudnia br. Instacorner znajduje się na poziomie +1, w pobliżu Strefy WOW.

atrium reduta świąteczne atrakcje instacorner mikołajki jarmark atrakcje dla dzieci warsztaty

Pozwól nam zapakować Twoje prezenty

Wszyscy, którzy zrobią zakupy w Atrium Reduta za minimum 50 zł i zapiszą się do newslettera galerii będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi pakowania prezentów. Specjalne stoisko będzie dostępne w okresie świątecznym, w dniach: 10-12 oraz 16-23 grudnia, w godzinach 12.00-20.00.

Zrób własnoręczne ozdoby - kreatywne zajęcia dla dzieci

Grudzień w Reducie to też idealny czas dla miłośników rękodzieła i pracy twórczej. Galeria przygotowała program warsztatów kreatywnych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 11 grudnia centrum zdominuje zapach świątecznych pierniczków, które będzie można ozdabiać, lukrować, kreować według autorskich wizji. A następnie umieścić jako ozdoba na świątecznym drzewku lub stole. 12 grudnia to ten jeden magiczny dzień w roku, kiedy w Atrium Reduta działa świąteczna poczta. Tego dnia podczas warsztatów będzie można stworzyć kartkę z życzeniami i nadać ją za jej pośrednictwem. W następny twórczy weekend grudnia Reduta zaprasza wszystkich na malowanie bombek (18 grudnia) oraz dekorowanie świątecznych worków i piórników (19 grudnia). Przestrzeń warsztatowa będzie zlokalizowana na I piętrze, obok Strefy WOW.

Świąteczne atrakcje Warszawa z dzieckiem Atrium Reduta warsztaty pakowanie prezentów

Skorzystaj z oferty świątecznych jarmarków

Czas oczekiwania na Święta kojarzy nam się z magiczną, rodzinną atmosferą, ale także intensywnym poszukiwaniem prezentów dla bliskich oraz zakupami na świąteczny stół. By je ułatwić i uprzyjemnić, od 11 do 23 grudnia na parterze, w pasażu głównym Atrium Reduta, będą się odbywały jarmarki świąteczne, a galerię wypełnią niezwykłe zapachy regionalnych wyrobów. Do nabycia będą wyjątkowe ozdoby oraz niepowtarzalne rękodzieło.

Więcej informacji >>tutaj<<

jarmarki świąteczne Warszawa atrium reduta atrakcje warsztaty dla dzieci pakowanie prezentów