Strefa gamingowa turnieje FIFA 23 i sentymentalna podróż w czasie. Spędź ferie w CH Promenada

ferie warszawa bezpłatne atrakcje dla dzieci promenada atrium gdzie z dzieckiem

Gdzie w Warszawie spędzić wolny czas z dzieckiem podczas ferii zimowych? Gdzie za darmo zagrać w słynnego Robloxa, najnowszą część FIFY albo przypomnieć sobie takie klasyki jak Tekken, Mario Kart? Gdzie spróbować swoich sił w Pac-Manie na legendarnych automatach Arcade? Na warszawskiej Pradze w centrum handlowym Promenada! Tegoroczne ferie zimowe upłyną tam pod znakiem międzypokoleniowej rozrywki! Na dzieci i dorosłych czeka specjalna strefa gamingowa, w której i młodsi, i starsi członkowie rodziny znajdą coś dla siebie. Wytrawni gamerzy spragnieni adrenaliny związanej z rywalizacją będą mogli natomiast zmierzyć się w turnieju z nagrodami.

Co z tego, że nie masz w domu najnowszej konsoli PS5 albo nowoczesnego symulatora jazdy! Wciąż możesz spędzić ferie zimowe, grając w najpopularniejsze gry, a nawet zmierzyć się z innymi graczami w turnieju z nagrodami. To wszystko od 13 do 25 lutego w centrum handlowym Promenada, gdzie powstanie strefa gamingowa, podzielona na tematyczne sektory. Strefa została stworzona specjalnie z myślą o młodszych i starszych dzieciach, które spędzają tegoroczne ferie w stolicy i chcą spróbować swoich sił w grze na nowoczesnych konsolach – z otwartymi ramionami powita jednak także dorosłych. Ich zapraszamy na sentymentalną podróż do czasów ich własnego dzieciństwa w strefie gier retro.

STREFA KONSOLOWA CHILLOUT

Rozsiądź się wygodnie na miękkich poduchach i wybierz jedną spośród kilku gier walki. Możesz zdecydować się na rozgrywkę w Soul Calibur i kolejne odsłony kultowych gier Tekken czy Street Fighter. Czekają na ciebie najnowsze komputery gamingowe, konsole oraz telewizory 50” 4k. Zagraj sam albo dobierz przeciwnika. Stanowiska pozwalają na grę maksymalnie czterech osób w jednym czasie.

STREFA GIER RETRO

Tutaj rodzice z pewnością znajdą wspólny język ze swoimi dziećmi i będą mogli wspólnie spędzić czas na dobrej zabawie, przy okazji wspominając własne dzieciństwo. W strefie gier retro czekają legendarne konsole Atari, Nintendo i Sega, a ponadto automaty do gier Arcade! Przypomnij sobie platformówki Mario Bros lub Donkey Kong i jak dawniej pościgaj się w grze Sega Rally. A może po partyjce w strefie chillout pokażesz dzieciom, jak kiedyś wyglądał Tekken i Street Fighter? Ciekawe, co one na to.

STREFA KONSOLOWA TURNIEJOWA FIFA 23

Żarty się skończyły! Emocje po ostatnim mundialu jeszcze nie opadły, więc warto wykorzystać tę energię i zgarnąć atrakcyjne nagrody w turnieju gry FIFA 23. Pierwsze rozgrywki, w których będą mogły wziąć udział 32 osoby, odbędą się w sobotę 18 lutego. Na trzech podwójnych stanowiskach zagra jednocześnie sześć osób. Za to w piątek i sobotę 24 i 25 lutego odbędzie się wielki turniej na aż 128 osób, który zakończy się wielkim finałem. Poza dniami turniejowymi strefa będzie oczywiście dostępna do użytku. Tam też prowadzone będą zapisy na turnieje.

SYMULATOR WYŚCIGÓW

Zasiądź w fotelu rajdowym, skorzystaj z profesjonalnej kierownicy i manipulatorów z systemem „force feedback”, a to wszystko w rozszerzonej rzeczywistości VR! Poczuj się jak zawodowy kierowca. Do wyboru masz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X.

JEŚLI NIE GRY, TO…

W trakcie trwania ferii zimowych strefa gamingowa to tylko jedna z opcji, z jakich można skorzystać w centrum handlowym Promenada, chcąc zorganizować swojemu dziecku czas wolny. Nieustannie prężnie działa twórcza przestrzeń Piąty Wymiar z bogatą ofertą bezpłatnych zajęć rozwojowych, m.in. warsztatów lepienia z gliny i lekcji języka hiszpańskiego. Zupełną nowością jest natomiast Teatr Niewielki ze spektaklami dla najmłodszych, który dopiero co otworzył swoją siedzibę w Promenadzie.

Rozegraj z nami tegoroczne ferie rodzinnie, a przede wszystkim… po mistrzowsku!

Więcej informacji na stronie:   https://warszawa.promenada.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *