Resort Stara Wieś & Odnowa Załęcze Małe

rodzinny hotel Stara Wieś atrakcje

Unikatowe otoczenie Resortu Stara Wieś pozwala jego gościom znaleźć się bliżej natury i wypoczywać w spokoju. To także świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, które znajdą tu dla siebie wiele atrakcji.

Jura Krakowsko-Częstochowska słynie z przepięknych widoków i cudów przyrody. Jednym z nich jest Łuk Załęczański czyli malownicze zakole Warty na terenie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. To właśnie tutaj, pośród lasu, znajduje się Resort Stara Wieś. Jego niezwykłe położenie umożliwia korzystanie z dobrodziejstw natury pełnymi garściami – w pobliżu przebiegają atrakcyjne szlaki piesze i rowerowe, są doskonałe miejsca na ryby, grzybobranie czy po prostu rodzinny piknik. W takich warunkach można łatwo zrelaksować się i odprężyć, zwłaszcza że w ramach kompleksu działa też nowoczesne centrum Fitness & Spa o wiele mówiącej nazwie „Odnowa”.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

wakacje z dzieckiem Załęcze Małe Stara Wieś opinie

W Starej Wsi goście mają do wyboru wiele rodzajów noclegów. Jest tu 9 dwupoziomowych apartamentów całorocznych z kominkiem i tarasami, 20 przestronnych domków mobilnych, 9 apartamentów wakacyjnych z 2 sypialniami i salonem oraz 10 dwupokojowych domków letniskowych. Wszystkie wyposażone są w aneks kuchenny. Istnieje także możliwość wynajmu długoterminowego. Przy rezerwacji rodzice mogą wypożyczyć wanienki, łóżeczka czy krzesełka do karmienia.

Jura Krakowsko-Częstochowska domki z basenem

Atrakcje dla dzieci

Na terenie kompleksu znajduje się wiele atrakcji, które zachwycą najmłodszych. Działa tu zewnętrzny plac zabaw, boisko do siatkówki, wewnętrzna sala zabaw ze stołem do ping-ponga, grami edukacyjnymi i konsolą. W okresie wakacyjnym organizowane są animacje. Jest także basen z rozkładanym zadaszeniem i generatorem przeciwprądu oraz brodzikiem. Można również korzystać z wanien jacuzzi. Wokół w słoneczne dni rozstawione są leżaki. Opalać można się też na prywatnej plaży nad wodą. Zresztą w całym ośrodku nie brakuje terenów do rekreacji. Jest przygotowane miejsce na ognisko, a w zarybionym stawie można łowić nawet bez karty wędkarskiej. Warto też wypożyczyć rower, kajak lub kijki do nordic walking i wybrać się na wycieczkę po okolicy.

atrakcje dla dzieci Stara Wieś Załęcze Małe

Fitness & Spa Odnowa

To miejsce stworzone dla każdego, kto chce odzyskać siły i zadbać o swoje zdrowie i kondycje. Do dyspozycji gości jest tu sauna parowa, w której przeprowadza się także zabiegi Rasul z wykorzystaniem naturalnego błota, grota solna z leczniczym mikroklimatem, gabinet masażu, gdzie odbywają się relaksacyjne zabiegi z wykorzystaniem m.in. złota czy czekolady. Działa tu też siłownia z rzadko spotykanymi w Polsce urządzeniami do treningu Milon przeznaczonego dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji. Maszyny te automatycznie dopasowują się do możliwości ćwiczącego, dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny. Poza tym na terenie ośrodka znajduje się także wolnostojąca sauna Ruska Bania.

Spa Odnowa sauna opinie atrakcje

rekomendacja noclegi dla dzieci

 

Przyjazny klimat dla rodzin i postępowanie w zgodzie z naturą pozwala nam przyznać Resortowi Stara Wieś rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Resort Stara Wieś & Odnowa

Załęcze Małe 103A

98-335 Pątnów

www.starawies.com.pl