Sposób na tańsze zakupy i podróże

Poszukując produktów i usług w internecie coraz częściej porównujemy ich ceny w wielu sklepach, poszukując najkorzystniejszej okazji. Okazuje się jednak, że warto śledzić również strony z kodami rabatowymi, dzięki którym możecie zaoszczędzić naprawdę spore sumy. Dziś przedstawiamy Wam jeden z ciekawszych tego typu serwisów - Picodi.com.

 

tanie zakupy i podrozeTo co nas najbardziej interesuje to oczywiście podróże. Myślicie, że nie w tej kategorii nie można znaleźć kuponów rabatowych? Wręcz przeciwnie! 20 % zniżki na loty z i do Wielkiej Brytanii z Wizzair, bilety autokarowe Lux Express za 25 zł (trasy do Wiednia, Pragi, Budapesztu itp.). Powiecie - na "Grouponie jest taniej"...a taniej to dopiero może być, gdy wykorzystacie kupon, dzięki któremy otrzymacie dodatkowe 15 % rabatu na oferty podróżne z Groupon. Co Wy na to? Jeśli rezerwując noclegi korzystacie z popularnych serwisów rezerwacyjnych wówczas też powinniście sprawdzić aktualne kupony - szybko może okazać się, że zaoszczędzicie kolejne 10, 20 , a może nawet 30 % ceny.

Oczywiście nie samymi podróżami człowiek żyje...bo do podróży trzeba się jeszcze przygotować ;). Przed wyjazdami wakacyjnymi najczęściej kupujemy elektronikę: aparaty, kamery, baterie, ładowarki czy dodatkowe akcesoria do sprzętów, które mają uwiecznić te dni, na które czekamy cały rok. Okazuje się, że w tej branży kupony rabatowe to już standard, dlatego warto sprawdzić czy aktualnie nie są dostępne kupony do Waszych ulubionych sklepów, w tym do tak popularnych jak Media Markt, Saturn, Ole-Ole czy Media Expert.

Jednak prawdziwymi łowcami okazji potrafimy być MY - kobiety :). Kupony rabatowe są dla nas zbawienne - dzięki nim zawsze kupujemy "okazje". Jednym z najpopularniejszych obecenie sklepów z modą jest Zalando. To właśnie tam czekają na nas produkty wyjątkowych marek, dobrze znanych w świecie mody. Promocje i wyprzedaże prowokują nas do wejścia w świat wielkiej mody, tym bardziej gdy kupujemy obuwie lub odzież z dodatkowym rabatem wykorzystując kody rabatowe do zalando na picodi.com.

Do Waszej dyspozycji jest ponad 2500 sklepów z różnych branż, a średnia oszczędność na zakupach przy użyciu kodów rabatowych to aż 37 %. Zastanawiacie się nadal czy warto?