Smart Kids Planet najbardziej przyjaznym miejscem dzieciom w Polsce

gdzie z dzieckiem Warszawa sale zabaw centrum nauki zabawa SmartKids_Tuptaj

Smart Kids Planet otrzymało nagrodę główną w konkursie Świat Przyjazny Dziecku w kategorii Miejsce Przyjazne Dzieciom! Zaraz po wizycie Dzień Dobry TVN i 100 000 odwiedzających, to kolejne ważne wydarzenie, które plasuje Centrum Mądrej Zabawy w czołówce najlepszych atrakcji dla dzieci w Warszawie.

smart kids planet najbardziej przyjazne nagroda

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku to kolejna odsłona plebiscytu organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, którego misją jest wspieranie i czuwanie nad prawami i interesami dziecka. Celem konkursu było wyróżnienie m.in. produktów, miejsc czy inicjatyw dla dzieci, które pomagają w ich rozwoju poznawczym i społecznym, a także rozwijają wiedzę o świecie. W kapitule zasiedli m.in. Artur Barciś, Małgorzata Janina Berwid, Mirosława Kątna, Andrzej Seweryn, Anna Wakulak, Marcin Perfuński. W swoich wyborach postawili oni na jakość i wartość, jakie może otrzymać dziecko na poszczególnych płaszczyznach.

Wyróżnienie w kategorii Miejsce Przyjazne Dzieciom podkreśla sposób, w jaki Smart Kids Planet łączy zabawę z nauką: w innowacyjny sposób rozwijając u najmłodszych wyobraźnię i kreatywność, pobudzając jednocześnie chęć do odkrywania świata. To miejsce idealne dla Dzieci i Rodziców, którzy chcą wykorzystać najlepiej każdą wolną chwilę, doskonale bawiąc się i ucząc.

Sprawdź koniecznie: warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

 

Przy tej okazji chcielibyśmy zaprosić Państwa na drugą edycję dwujęzycznego dnia w Centrum Mądrej Zabawy. Create, Imagine, Discover: Eco Edition odbędzie się już 24 marca! 🚀 Na Małych Bystrzaków czekać będą warsztaty kreatywne, quizy, gra terenowa, mini zumba i wiele innych atrakcji scenicznych! Wszystkie aktywności prowadzone będą w języku angielskim, a korzystanie z całego centrum ułatwią także mówiący po angielsku animatorzy. To idealna okazja do odwiedzin dla osób obcojęzycznych lub wychowujących dwujęzycznie swoje pociechy! 🙌❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *