BACHLEDKA SKI & SUN Słowacja-najlepsze miejsce na narty z dziećmi

Słowacja gdzie na narty z dzieckiem nauka trasy Tatry Bachledka opinie

Ośrodek Bachledka Ski & Sun znajduje się tylko 18 kilometrów od granicy polsko-słowackiej, w rejonie Magury Spiskiej. Oferuje przepiękne widoki na Tatry Bielskie oraz Zamagurze. Jeśli spędzacie urlop w Białce lub w jej okolicy, Bachledka to wspaniały pomysł na jednodniową lub dłuższą wycieczkę. W Bachledce można się zakwaterować w Apartamentach Bachledka, Panorama czy w Pensjonacie Ski Jezersko. Cieszyć się spokojnym górskim zakwaterowaniem z wanną z hydromasażem na tarasie możecie w Apartamentach Panorama. Równie komfortowe noclegi oferują nowe Apartamenty Bachledka, które znajdują się w nowej strefie dla pieszych, tuż przy wejściu na 10-osobową kolejkę linową Gondola Bachledka.

Gondola Bachledka narty Słowacja Tatry z dzieckiem trasy opinie

Najlepsze miejsce na narty?

 

Wyjątkowość ośrodka polega na tym, że łączy trzy doliny, z dostępem do ośrodka z każdej z nich (Bachledova dolina, Malá Franková, Jezersko). Ośrodek jest częścią projektu Tatry Super Ski, który w ramach jednego karnetu daje narciarzom możliwość szusowania w 18 stacjach narciarskich w Polsce i na Słowacji. Mnogość atrakcji powoduje, że Bachledka jest doskonałym wyborem bez względu na pogodę i porę roku.

gdzie na narty Słowacja 2022 wyciągi Bachledka Ski opinie trasy narciarskie najlepsze wyciągi rodzinne wyciągi trasy narciarskie Słowacja Tatry Bachledka opinie gdzie z dzieckiem

8 km stoków - szkoła narciarska dla dzieci oraz...

Stacja oferuje więcej niż osiem kilometrów stoków o różnym stopniu trudności: kolej gondolową, czteroosobową kolej krzesełkową Jeziersko oraz pięć wyciągów orczykowych. Dla spragnionych dodatkowych atrakcji przygotowane są trasy narciarstwa biegowego i wieczorne jazdy na nartach. Na wszystkich czekają także nowa wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, serwis, darmowy parking (przy zakupieniu jeden lub więcejdniowego karnetu) czy skibus. Dla dzieci przeznaczono obszar „Bachledka – Świat dziecięcej rozrywki” z dużą szkołą narciarską i snowcampem umiejscowionym na stoku Hrebeň, z którego roztacza się piękny widok. W tym sezonie szkoła zostanie jeszcze powiększona o nowy obszar w Bachledowej Dolinie, powyżej dolnej stacji kolejki gondolowej.

szkółka narciarska dla dzieci Tatry Słowacja opinie gdzie z dzieckiem trasy

Bachledka to nie tylko narciarstwo, ale również 2,5-kilometrowy tor saneczkowy czy otwarta przez cały rok Ścieżka w Koronach Drzew, z której podziwiać można panoramę Tatr Bielskich. Przy dobrej pogodzie czynna jest także sucha zjeżdżalnia, która zwiedzającym Ścieżkę skróci powrót z 32-metrowej wieży widokowej. Przy wyjściu ze Ścieżki znajduje się Restauracja Panorama Bachledka, która zachwyci nas nie tylko pysznym jedzeniem, ale również niezwykłą architekturą i przestrzenią przeznaczoną na spotkania czy prelekcje edukacyjne, sklepem z pamiątkami, tarasem widokowym, kawiarnią z tarasem i trzema apartamentami.

ścieżka w koronach drzew taras widokowy Bachledka Słowacja Tatry narty atrakcje z dzieckiem opinie Restauracja Panorama Bachledka z widokiem na Tatry Słowacja wieża widokowa ścieżka w koronach drzew Bachledka Słowacja Tatry gdzie na sanki z dzieckiem nauka jazdy na nartach szkoła

Ostatnią nowością jest strefa dla turystów, która znajduje się przy wejściu na kolej gondolową. Zlokalizowano w niej Apartamenty Bachledka, centrum informacyjne, centrum pomocy medycznej, sklepy, cukiernię, wypożyczalnię rowerów elektrycznych w sezonie letnim i serwis sprzętu sportowego oraz usługi noclegowe. O wyjątkowości Bachledki świadczą trzy dodatkowe założenia: standard przyjazny dzieciom, ekologia oraz ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Bachledka Słowacja narty nocleg z dzieckiem trasy nauka jazdy na nartach dla dzieci gdzie