Spędź weekend z dzieckiem w nietypowy sposób w Parku Rozrywki ENERGYLANDIA.

Mamy dla was nietypową propozycję aktywnego, ale zarazem radosnego spędzenia wspólnego weekendu z dzieciakami. Park Rozrywki Energylandia położony w małopolskim Zatorze to prawdziwy raj dla dzieci i nie tylko! Spotkamy tutaj aż 4 strefy zabaw: dla najmłodszych, całych rodzin, młodzieżową część ekstremalną, a także wodną strefę Water Park z basenami, brodzikami i zjeżdżalniami. Wszystkie atrakcje dostępne są w cenie biletu wstępu, a dla dzieci do 3 lat taki bilet kosztuje jedynie złotówkę, a nieco starsze zapłacą 69 zł (do 140 cm wzrostu). Energylandia to największe zagęszczenie unikatowych na skalę Europy oraz Świata Roller Coasterów.

Energuś, ulubieniec dzieciaków!

Jedną z najpopularniejszych atrakcji Energylandii jest Roller Coaster Energuś. To niewielka konstrukcja o wysokości 13 metrów, która rozpędza wagoniki do 50 km/h, co można porównać do jazdy kabrioletem. Jednak w strefie „Bajkolandia” znaleźć można także inne mniejsze Roller Coastery, jak kosmiczny Mars, gąsienice Frutti Loop Coaster w owocowym ogrodzie, czy zeszłoroczną nowość Happy Loops, na której możemy się nieźle zakręcić.

Amatorzy zakręconych urządzeń nie będą narzekali tutaj na brak nudy. Od 2017 roku „Bajkolandia” została powiększona dwukrotnie! Wzbogacona o 10 nowych atrakcji część cyrkowa jest uwielbiana przez całe rodziny.

W upalny dzień czas się nieco orzeźwić!

W upalne dni by nieco się ochłodzić Energylandia oferuję mnóstwo wodnych atrakcji. Wśród nich chociażby sprawiająca wiele frajdy bitwa wodna Splash Battle. Czteroosobowe łodzie z zainstalowanymi armatkami wodnymi pozwalają toczyć wodną batalię między rodzinami, ale i innymi Gośćmi Parku. Poszukiwacze przygód z pewnością udadzą się do Kopalni Złota, w której przepłyniemy łodzią po dwóch wodospadach! Fani wodnych przygód z pewnością skuszą się także na pontony płynące po dzikiej rzece. W Energylandii znajdziemy spływ wodny Atlantis i jego rozbudowaną wersję – Jungle Adventure.

A gdy już poczujemy zmęczenie odprężyć możemy się na leżakach w towarzystwie piaszczystej plaży, palem oraz potężnego basenu, brodzików i licznych zjeżdżalni w nowej strefie Tropical Fun.

Głodni dalszych wrażeń? Nie czekaj i już dziś zaplanuj wyjazd do Energylandii! Park Rozrywki czynny jest w wakacje codziennie od 10.00, ale warto przyjechać nieco wcześniej i załapać się na taneczny opening i muzyczną zabawę na dziedzińcu.