Saltic Resort & SPA – hotel doskonały dla rodzin z dziećmi

saltic resort spa atrakcje dla rodzin z dziecmi hotele przyjazne rodzinom grzybowo 4
Odwiedzając położone niedaleko Kołobrzegu zaciszne Grzybowo, warto zastanowić się nad wybraniem noclegu, który także pozwoli wam wyciszyć się i co najważniejsze — zaznać relaksu. Być może, miejscem tym będzie Saltic Resort & SPA — nowoczesny czterogwiazdkowy hotel otoczony przez sosnowy las i z… prywatną plażą. Sprawdźmy więc co jeszcze czeka na nas na miejscu i dlaczego warto tu zajrzeć w rodzinnym gronie!

Sprawdź promocje >>tutaj<<

Pokoje w Saltic Resort & SPA

W tym zbudowanym w 2019 roku hotelu do dyspozycji gości oddano aż 162 pokoje rozdzielone na 6 budynków. Wszystkie z nich zostały stworzone tak, aby oferowały maksymalny komfort połączony z elegancją. W każdym pokoju znajdziemy telewizję satelitarną, internet bezprzewodowy, telefon, lodówkę, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, minibar oraz balkon lub taras (w zależności od pokoju). Dziecko do 3 lat przebywa w hotelu bezpłatnie.

saltic resort spa atrakcje dla rodzin z dziecmi hotele przyjazne rodzinom grzybowo 6

saltic resort spa atrakcje dla rodzin z dziecmi hotele przyjazne rodzinom grzybowo 3

Atrakcje Saltic Resort & SPA

Jak już wspomnieliśmy, Saltic Resort & SPA to hotel w standardzie czterogwiazdkowym. To wręcz idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, pragnących odpocząć nad polskim wybrzeżem Bałtyku. Wbrew pozorom, mimo tego, że hotel ten znajduje się raczej w zacisznym miejscu, jakim bez wątpienia jest Grzybowo — znajdziemy tu wiele ciekawych sposobów na spędzanie czasu.

saltic resort spa atrakcje dla rodzin z dziecmi hotele przyjazne rodzinom grzybowo

Jeżeli chodzi o atrakcje dla gości, to do waszej dyspozycji Saltic Resort & SPA oddaje 2 baseny – jeden z nich to basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą oraz basen wewnętrzny, położony w strefie SPA & Wellness. Każdy z basenów może też pochwalić się dedykowanymi brodzikami dla dzieci oraz opieką ratownika, gwarantującą całkowicie bezpieczną zabawę!

saltic resort spa atrakcje dla rodzin z dziecmi hotele przyjazne rodzinom grzybowo 2

To jednak nie wszystko! Hotel ten oferuje również inne, dodatkowe atrakcje umilające czas na miejscu! Dorośli na pewno docenią wieczory z muzyką na żywo, czy wspólne biesiadowanie przy ognisku, jednak co z dziećmi? Otóż czeka tu na nie sala zabaw, boiska czy wigwam, a w trakcie trwania sezonu letniego odbywają się tu całodniowe animacje! Natomiast pewnym połączeniem wspólnej zabawy może być dostępna tu wypożyczalnia rowerów!

saltic resort spa atrakcje dla rodzin z dziecmi hotele przyjazne rodzinom grzybowo 5

Wyżywienie w Saltic Resort & SPA

Jeżeli chodzi o wyżywienie, to na pewno docenicie fakt tego, że w hotelu działa restauracja, wykorzystujące wyłącznie regionalne i co najważniejsze — nieprzetworzone produkty. Co więcej, temu miejscu przyświeca jedna myśl — duch slow food. Dzięki temu, odwiedzając Saltic Resort & SPA mamy pewność, że posiłki będą o najwyższej jakości.  Dla najmłodszych przygotowano tu także specjalne menu, uwzględniające najróżniejsze preferencje i potrzeby smakowe dzieci! Stąd też istnieje tu możliwość diety wegetariańskiej, bezmlecznej, bezglutenowej czy dla osób cierpiących na fenyloketonurię. W trakcie trwania sezonu możemy też skorzystać z obecności hotelowego pool baru, który serwuje gofry, lody oraz inne przekąski.

saltic resort spa atrakcje dla rodzin z dziecmi hotele przyjazne rodzinom grzybowo 1

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi w Saltic Resort & SPA

W hotelu Saltic Resort & SPA znajdziemy też liczne udogodnienia dla rodziców przybywających na miejsce wraz ze swoimi dziećmi. Do każdego pokoju możemy zamówić dostawkę lub łóżeczko, lecz to nie wszystko! Na życzenie rodziców hotel udostępnia przeróżne akcesoria, takie jak, chociażby podgrzewacze do butelek, nocniki, specjalne nakładki na toalety czy nawet wanienki. W ogólnodostępnych toaletach do dyspozycji rodziców znajdziemy przewijaki, a w hotelowej restauracji krzesełka ułatwiające karmienie. 

Mamy nadzieję, że będąc w Grzybowie, zajrzycie do Saltic Resort & SPA i spędzicie tu cudowny czas w otoczeniu natury! Tu po prostu trzeba zawitać przynajmniej raz — oczywiście w gronie rodzinnym!

Dowiedz się więcej >>tutaj<<