Sala Zabaw PUCK – Croco Roco

sala zabaw Puck opinie croco roco

W Pucku od dawna działa centrum zabaw Kukułka, jednak już wkrótce otwarta zostanie profesjonalna Sala Zabaw Croco Roco. Jesteśmy ciekawi jak będzie wyglądać - przetestujemy ją dla Was po otwarciu i przedstawimy naszą opinię na tej stronie. Czekamy również na Wasze oceny w komentarzach pod postem!

sala zabaw croco roco puck opinie otwarcie

Centrum Handlowe ARKADIA PARK na ul. 10 lutego w Pucku (skrzyżowanie obok Mc Donald's) powstawało w bardzo szybkim tempie. Jeszcze w listopadzie będzie można zrobić pierwsze zakupy i skorzystać z usług firm (np. pralni czy centrum fitness). Jednak dla rodziców z dziećmi najbardziej interesującą może okazać się sala zabaw Croco Roco. Podobne Fun Parki są już w Redzie i Wejherowie - czy ten w Pucku będzie cieszył się popularnością, czy będzie tam bezpiecznie, jakie atrakcje dla dzieci przygotowano? Już wkrótce napiszemy o tym na Dzieckowpodrozy.pl.

Tymczasem sprawdź: Najlepsze atrakcje dla dzieci - okolice Półwyspu Helskiego

opinie Sala Zabaw Puck dla dzieci - Croco Roco ceny

Nowa Sala Zabaw w Pucku - opinie

Jeśli odwiedzicie centrum zabaw przed nami, koniecznie zostawcie opinię pod postem - Dzieckowpodrozy.pl jest dla rodziców i cieszymy się, gdy Wasze opinie tworzą nasz serwis i pomagają innym rodzicom. To również dzięki Waszym recenzją, będziemy inne rodziny będą wiedziały, czy warto skorzystać z nowej Sali Zabaw Croco Roco. Do usłyszenia wkrótce 🙂

Godziny otwarcia i ceny - wkrótce!

Wkrótce na naszej stronie aktualne godziny otwarcia i ceny.
  • 10:00-20:00

Po zabawie zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *