Sala Zabaw PUCK – Croco Roco

W Pucku od dawna działa centrum zabaw Kukułka, jednak od niedawna działa nowoczesna Sala Zabaw Croco Roco. Jesteśmy ciekawi jak wygląda? Wkrótce  przetestujemy ją dla Was i przedstawimy naszą opinię na tej stronie. Czekamy również na Wasze oceny w komentarzach pod postem!

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

 

Centrum Handlowe ARKADIA PARK na ul. 10 lutego w Pucku (skrzyżowanie obok Mc Donald's) powstawało w bardzo szybkim tempie. To miejsce na zakupy, można tu skorzystać z usług firm (np. pralni czy centrum fitness). Jednak dla rodziców z dziećmi najbardziej interesującą jest sala zabaw Croco Roco. Podobne Fun Parki są już w Redzie i Wejherowie - czy ten w Pucku będzie cieszył się popularnością, czy będzie tam bezpiecznie, jakie atrakcje dla dzieci przygotowano? Byliśmy tam i naszym zdaniem to najciekawsza ogólnodostępna sala zabaw w okolicy!sala zabaw croco roco puck opinie otwarcie

Tymczasem sprawdź: Najlepsze atrakcje dla dzieci - okolice Półwyspu Helskiego

  ceny sala zabaw croco roco puck 1 sala zabaw puck croco roco opinie ceny godziny otwarcia 1

Nowa Sala Zabaw w Pucku - opinie

Jeśli odwiedzicie centrum zabaw przed nami, koniecznie zostawcie opinię pod postem - Dzieckowpodrozy.pl jest dla rodziców i cieszymy się, gdy Wasze opinie tworzą nasz serwis i pomagają innym rodzicom. To również dzięki Waszym recenzją, będziemy inne rodziny będą wiedziały, czy warto skorzystać z nowej Sali Zabaw Croco Roco. Do usłyszenia wkrótce :)

Godziny otwarcia i ceny:

Otwarte codziennie 10:00-20:00 - również w niedziele wolne od handlu

Cennik

cennik sala zabaw puck croco roco

Po zabawie zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia