RYBY I SSAKI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI … nad morze!!!

Jeśli już kogoś „poniosło” nad morze, nie może pominąć odwiedzenia „Ocean Park” we Władysławowie położonego przy ulicy Żwirowej. To olbrzymi teren na którym znajdziemy naturalnych rozmiarów ryby i ssaki, m. in.: :poznamy” wieloryba, rekiny, delfiny, orki oraz wiele innych ciekawych okazów wodnych.

Ocean Park Władysławowo

Te wszystkie duże zwierzęta nie tylko robią wrażenie na dzieciach ale i na dorosłych. Rewelacyjna naoczna nauka o gatunkach żyjących w morzach i oceanach, która nie tylko utkwi w pamięci ale i pokażę skalę okazu, którą nie przedstawi żaden podręcznik.

Ocean Park Władysławowo
Koszt biletów w porównaniu do przeżyć jest mały :-) :
- za dziecko do lat 3 nie płaci się nic,
- dziecko od 3 do 18 roku życia to koszt 15 zł,
- dorosły płaci 20 zł.

Ocean Park Władysławowo

To nie wszystkie atrakcje, które znajdują się na tym ogromnym terenie. Znajduje się tam również bardzo duży plac zabaw, który został stworzony dbając o każdą grupę wiekową: piaszczyste podłoże, drabinki, „małpi gaj”, zjeżdżalnie, huśtawki, trampolina, basen z piłkami i wiele, wiele więcej – za te atrakcje się już nie dopłaca, jest w pakiecie :-) Miła przerwa bo zmęczony rodzic może odpocząć na pobliskich ławeczkach.

IMGP6667

Można również udać się do kina – koszt biletu to 5 zł., a ciekawa przygoda. Wieloryb pływający na ekranie rozmawia z dziećmi będącymi na seansie. Kieruje pytania do konkretnych osób wskazując ich poprzez m. in. ubranie, np.: a Ty chłopczyku w niebieskiej czapeczce co myślisz o … :-). Dla mnie to było miłe zaskoczenie, a dzieci były jak zaczarowane.

2015-05-27

Znajduje się tam również wodospad i urocza kładka, z której wszyscy podziwiają prawdziwe okazy kolorowych rybek. Specjalnie nie trzeba się szykować na tą przygodę, może uśmiech, wygodne buty (naprawdę wygodne) i trochę czasu w zanadrzu :-). Na terenie znajduje się wszystko co potrzebne – bar, w którym można zjeść obiad, napić się i odpocząć. Dla tych którzy chcą mogą zabrać ze sobą własne jedzenie, kocyk i zrobić sobie piknik na świeżym powietrzu. Miejsca jest tak dużo, że na pewno nikt nie będzie sobie nawzajem przeszkadzał. Jeśli chodzi o toalety to są to standardowe toi-toi-ki – polecam zabrać chusteczki higieniczne i chusteczki mokre.

IMGP6513
Polecam serdecznie na całodniowe spędzenie czasu – dzieci nie chcą opuszczać tego terenu, w szczególności tego olbrzymiego placu zabaw :-)

IMGP6452IMGP6681