Rodzinny Park Atrakcji Rybnik

mini golf Rybnik

Przekraczając próg Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku, przenosimy się w świat magii, bajek i wspaniałej zabawy.

ARTYKUŁ ARCHIWALNY: Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku został zamknięty na stałe

Wszyscy, którzy uwielbiają rekreację na świeżym powietrzu, powinni odwiedzić Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku. Leży on w rekreacyjnej dzielnicy miasta – Kamieniu. Jego oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana – znajdują się tu dwa parki tematyczne oraz kilkadziesiąt gier i urządzeń służących do zabawy. Jest też duży wybór zajęć sportowych. A wszystko to w otoczeniu starannie zaplanowanej zieleni.

rodzinny park rozrywki Rybnik

​Atrakcje Rodzinny Park Atrakcji Rybnik

W Rybniku możemy odwiedzić dwie ciekawe krainy – Park Dinozaurów oraz Bajkową Krainę. Wokół nich znajdziemy też mnóstwo dodatkowych atrakcji. W Parku Dinozaurów zobaczymy ogromne prehistoryczne gady. Niektóre z nich są ruchome, a wiele z nich daje dzieciakom możliwość interakcji – można ich dotykać, wsiąść na nie, zostać polanym wodą przez Dilofozaura albo nawet pożartym przez Gigantozaura! Natomiast w Bajkowej Krainie spotkamy ulubionych bohaterów bajek, legend i wierszyków, doskonale znanych wszystkim dzieciom. Mieszkają tu Kot w Butach, Szewczyk Dratewka, Murzynek Bambo, Czerwony Kapturek, Pinokio, Jaś i Małgosia, oraz wiele innych sympatycznych postaci. Jest tu też Dom na Kurzej Nodze, Chata z Piernika czy Smocza Jama. Można tu pobawić się na bajkowych placach zabaw, przejść park linowy, odwiedzić Salon Gier albo przejechać się kolejką Brzydkie Kaczątko. Na terenie całego kompleksu atrakcji jest jednak znacznie więcej. Można zagrać w tenisa stołowego, mini golfa, kręgle, unihokeja, Petanque, wielkie szachy czy chińczyka, skorzystać z Sali Zabaw, huśtawek, zjeżdżalni i karuzeli, wybrać się na przejażdżkę kolejką górską. A to tylko niektóre z dostępnych tu rozrywek. Poza tym na terenie Rodzinnego Parku Atrakcji przebywa wiele sympatycznych zwierzaków, a prawdziwą ozdobą są alpaki.

plac zabaw dla dzieci Rybnik

Ceny biletów Rodzinny Park Atrakcji Rybnik

normalny – 24 zł ulgowy – 20 zł normalny Maxi (wstęp, atrakcje bezpłatne i dodatkowe) – 39 zł ulgowy Maxi (wstęp, atrakcje bezpłatne i dodatkowe) – 35 zł