Rodzinnie Dookoła Świata

rodzinniedookolaswiata z bloga wziete dzieckowpodrozy 2

Ta mieszkająca na co dzień w Krakowie rodzinka ma bardzo ambitne plany... lecz na planach się nie kończy. Nie siedzą na miejscu, tylko systematycznie je realizują – podróżują „Rodzinnie Dookoła Świata”. Sprawdźmy więc, co czeka na was gdy odwiedzicie ten blog pełen przygód! Kto wie, być może zainspiruje to was do spakowania plecaka i wybrania się na własną przygodę w rodzinnym gronie?

rodzinniedookolaswiata z bloga wziete dzieckowpodrozy 5

W cyklu „Z bloga wzięte” zapraszamy Was do poznania niezwykłej rodzinki. Na początku nazywali się oni „trzema muszkieterami” zdobywającymi świat, jednak rodzina ta powiększyła się pewien czas temu, więc znacznie lepszym byłoby nazywanie ich "czterema muszkieterami" - którzy ciągle poznają świat, zarówno ten, który znajduje się najbliżej nas, jak i ten całkiem odległy.

Ten blog, profil na Facebooku oraz Instagramie powstał z kilku powodów. Przede wszystkim, gdzie jak nie tu można zobaczyć, że świat jest naprawdę piękny, a narodziny dziecka (lub też w tym przypadku dwóch) wcale nie muszą oznaczać rezygnacji ze spełniania marzeń i podróżowania! Podróż w gronie najbliższych może być niezwykle ciekawa, a świadomość pokazywania dzieciom świata jest równie inspirująca! To dopiero jest przygoda!

blog rodzinnie dookoła świata opinie

Dwie muszkieterki i dwóch muszkieterów mają już spory bagaż podróżniczych doświadczeń – zaczynając od pierwszej wspólnej podróży do Rzymu (kiedy ówcześnie najmłodsza Wiki podróżowała jeszcze bezpiecznie w brzuchu mamy), przez greckie wyspy, weekendy i wakacje we Włoszech, Turcji, na Węgrzech, aż po rodzinny Kraków i ukochane góry – Tatry.

Oczywiście to zaledwie czubek góry lodowej miejsc, które zostały odwiedzone przez tą rodzinę (na liście krajów odwiedzonych przez nich znajdziemy też chociażby Cypr, Stany Zjednoczone czy Chiny), stąd też zachęcamy was do regularnej lektury tego bloga!

rodzinniedookolaswiata z bloga wziete dzieckowpodrozy

Gdy będziecie czytać coraz to kolejne artykuły o przygodach wspomnianej dziś rodziny, na pewno zauważycie jedno - łazikowanie po górach to ich największa pasja, którą pielęgnują w gronie rodzinnym! Właśnie dlatego, jak sami mówią,  każdą wolną chwilę spędzają na górskich szlakach, zdobywając kolejne szczyty. Z wielu wpisów na blogu dowiecie się o naprawdę wielu mało znanych faktów z polskich gór. Czy wiecie jak dojść nietypową drogą do Jaskini Mroźnej i na Halę Gąsienicową? Gdzie można szukać kolorowych jeziorek? A może po prostu poszukujecie mnóstwa fantastycznych relacji z Tatr, Beskidów, Bieszczad, Pienin czy Sudetów? Tutaj znajdziecie wszystko, czego szukacie... albo i więcej!

rodzinniedookolaswiata z bloga wziete dzieckowpodrozy 4

Jeżeli więc szukacie ciekawych inspiracji do podróży, lub tez po prostu ciekawi was, jakie małe i duże przygody spotkały ostatnio tą niezwykłą rodzinę z Krakowa, zachęcamy was regularnej do lektury bloga Rodzinnie Dookoła Świata... i poszukiwania swoich nowych inspiracji już dzisiaj!

Koniecznie sprawdźcie tego bloga już teraz: www.rodzinniedookolaswiata.pl