Rodzinnie Dookoła Świata

Ta mieszkająca na co dzień w Krakowie rodzinka ma bardzo ambitne plany. Nie siedzą na miejscu, tylko systematycznie je realizują – podróżują „Rodzinnie Dookoła Świata”.

rodzinnie dookola swiata blog

W cyklu „Z bloga wzięte” zapraszamy Was do poznania niezwykłej rodzinki. Sami przedstawiają się jako „trzej muszkieterowie” zdobywający świat, zarówno ten, który znajduje się najbliżej nas, jak i ten całkiem odległy.

rodzinnie dookola swiata blog

Dwie muszkieterki i dzielny muszkieter mają już spory bagaż podróżniczych doświadczeń – zaczynając od pierwszej wspólnej podróży do Rzymu (tam najmłodsza Wiki podróżowała jeszcze bezpiecznie w brzuchu mamy), przez greckie wyspy, weekendy i wakacje we Włoszech, Turcji, na Węgrzech, aż po rodzinny Kraków i ukochane góry – Tatry.

rodzinnie dookola swiata blog

Łazikowanie po górach to ich największa pasja, dlatego każdą wolną chwilę spędzają na górskich szlakach. Z wpisów na blogu dowiecie się m.in. jak dojść nietypową drogą do Jaskini Mroźnej i na Halę Gąsienicową, gdzie szukać kolorowych jeziorek oraz mnóstwo fantastycznych relacji z Tatr.

polana chocholowska z dzieckiem blog

Właśnie wrócili z wakacji w Toskanii więc już czekamy na kolejny inspirujący wpis na blogu – zapraszamy również Was do śledzenia wojaży „Rodzinki Dookoła Świata”.