Rodzinne niedziele ze Stena Line

rodzinny rejs Gdynia

Macie ochotę wyjątkowo spędzić czas razem z dziećmi? Po raz kolejny Stena Line organizuje Rodzinne Niedziele, które maluchy po prostu uwielbiają.

Wyruszcie całą rodziną w 24h rejs statkiem, podczas którego przygotowano dla Was całą masę atrakcji. Rejsy odbywają się w związku z najwspanialszym świętem na świecie – Dniem Dziecka. Dzięki takiemu prezentowi Wasze maluchy nie zapomną o nim przez cały rok! Na co można liczyć na pokładzie?

rejs Gdynia Karlskrona atrakcje dla dzieci

Na początek warsztaty cyrkowe. W programie znajduje się nauka żonglerki, ustawiania wirujących talerzy czy chodzenia na szczudłach. To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonałe ćwiczenie cierpliwości i kreatywności. Maluchom do gustu na pewno przypadnie też pokaz iluzji, podczas którego poznają kilka prostych trików magicznych, oraz zajęcia w Akademii Piratów. Można tam zdobyć cenne sprawności, a za każdą z nich otrzymuje się nagrodę! Ukoronowaniem wieczoru będzie wesoła dyskoteka dla dzieci z nauką układów choreograficznych i różnymi zabawami.

rejs Dzień Dziecka Stena Line

Rodzice też znajdą coś dla siebie. Mogą miło spędzić czas w restauracjach i barach, a także w SPA. Warto też skorzystać z pokładu słonecznego i zadbać o piękną opaleniznę. Cudowne morskie widoki aż po horyzont!

Akademia Piratów Stena Line atrakcje

Rodzinna niedziela to 24h rejsy z noclegiem na statku i atrakcjami dla dzieci. Rozpoczynają się 29 maja

W cenie od 418 zł dla 4-osobowej rodziny (2 dorosłych i 2 dzieci do 15 roku życia):

● rejs promem; ● kabina 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu); ● obiad w formie szwedzkiego stołu; ● atrakcje dla dzieci; ● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem

Więcej informacji znajdziecie na stronie Stena Line lub na Facebooku