Dom Zagadek Warszawa: Escape Room dla dzieci i Salon Wirtualnej Rzeczywistości

Jeden z najciekawszych Escape Roomów w Warszawie, pełen emocji i niespodziewanych rozwiązań. Spróbujcie się wydostać!

Moda na zabawę w Escape Roomach zagościła w Polsce na dobre. Tutaj liczy się spryt, umiejętność współpracy w grupie i kreatywność. Coraz więcej osób daje się porwać tej emocjonującej grze i szuka wciąż nowych wyzwań. Warszawski Dom Zagadek spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Nieważne, ile macie lat, czy jesteście rodziną czy grupą znajomych – tutaj znajdziecie świetną, rozwijającą rozrywkę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Lokalizacja w nowym domu koło Multimedialnego Parku Fontann sprzyja rodzinnym wypadom.

Piramida Warszawa Escape Room atrakcje

Czym różni się Dom Zagadek od wielu innych podobnych Escape Roomów? Przede wszystkim pomysłowymi, zaawansowanymi scenariuszami. Każdy pokój tutaj to odrębna historia, w którą trzeba się wczuć. Uczestnicy w grupach od 2 do 6 osób zostają zamknięci w jednym z pokojów i mają 60 minut, żeby się z niego wydostać. W pokojach znajdą różne wskazówki i podpowiedzi, które muszą wykorzystać do rozwiązania kolejnych zagadek. Użyto tu wielu efektów specjalnych, aby uczynić grę jeszcze bardziej nieprzewidywalną i zaskakującą. Dom Zagadek stara się stworzyć atmosferę przyjazną dla dzieci, podczas zabawy nie natrafimy na przerażające przedmioty czy budzące grozę historie. Dzieci od 12 roku życia mogą rozwiązywać zagadki samemu, młodsi powinni robić to pod opieką swoich rodziców lub animatorów z Domu Zagadek. W pokojach zainstalowano monitoring, a nad przebiegiem gry cały czas ktoś czuwa.

Pokoje Zagadek Warszawa atrakcje dla dzieci

Przykładowe pokoje zagadek:

Piramida – zamień się w archeologa i rozszyfruj tajemnicze hieroglify i symbole, aby wydostać się ze starożytnej egipskiej piramidy.

Powrót – musisz rozwikłać zagadki w pełnym elektroniki garażu znanego profesora – wynalazcy wehikułu czasu. Razem ze swoim przyjacielem utknął gdzieś w zakamarkach czasoprzestrzeni. Pomóż im wrócić do teraźniejszości.

Pełnia – przenosisz się kilka tysięcy lat wstecz, gdy zaczyna się wojna starożytnych plemion.Twoim zadaniem jest skraść cenny artefakt ze świątyni podczas pełni księżyca i zapewnić wygraną swojemu ludowi.

 

Godziny otwarcia Dom Zagadek Warszawa

 • codziennie: 9:00 - 22:00

Cennik Dom Zagadek Warszawa

Niezależnie od ilości osób w pokoju, opłata jest niezmienna. Ilość uczestników, to od 2 do 8 osób. Ceny za jeden pokój zagadek wyglądają następująco:
  • Od poniedziałku do piątku do godziny 14:30 włącznie – 140PLN
  • Od poniedziałku do piątku od godziny 15:00 włącznie – 180PLN
  • Weekendy i święta – 180PLN
  • Zniżka studencka od poniedziałku do piątku -25%*
  • Zniżka dla dwojga od poniedziałku do piątku -25%**

Lokalizacja Dom Zagadek Warszawa

 

Salon Wirtualnej Rzeczywistości - czytaj niżej!

rodzinny Escape Room Warszawa

Salon Wirtualnej Rzeczywistości Warszawa (NOWOŚĆ!!)

Dom Zagadek, wybrany przez mieszkańców stolicy w plebiscyście Warszawiaki 2015 na Centrum Rozrywki Roku otworzył Salon Wirtualnej Rzeczywistości (Salon VR).  Wirtualna Rzeczywistość (ang. virtual reality) to sztuczna rzeczywistość, której doznanie jest możliwe dzięki nowoczesnej technice. Salony VR stają się coraz popularniejszą formą rozrywki na całym świecie. Wykorzystanie aktualnych trendów oraz możliwości technologicznych w kreowaniu przestrzeni i zdarzeń, podbija serca coraz większej ilości osób chcących przeżyć niezapomnianą przygodę bez konieczności podejmowania faktycznego ryzyka.

VR gry Warszawa atrakcje Virtual Reality

vr salon wirtualnej rzeczywistości gry warszawa (2)

vr salon wirtualnej rzeczywistości gry warszawa

W Salonie czeka na gości 6 stanowisk, w tym 2 profesjonalne symulatory wyścigów. Poprzez wirtualną rzeczywistość można przenieść się na chwilę do wirtualnego świata i spróbować swoich sił w różnych grach, które zostały specjalnie wyselekcjonowane.... W Salonie Wirtualnej Rzeczywistości znajdują się gry, które zachwycają także najmłodszych graczy(już od 5 rok życia)między innymi: owocowy ninja, symulator bramkarski, symulator narciarski, gry taneczne, wirtualna wycieczka po dnie oceanu czy szczycie wulkanu i wiele, wiele innych.  Zapraszamy dzieci już od 5 lat.

vr salon wirtualnej rzeczywistości gry warszawa

vr salon wirtualnej rzeczywistości gry warszawa (3) Ponadto w tym samym miejscu powstał także kolejny, największy z wszystkich, pokój zagadek - Pegazus. Tym razem będzie można poczuć się jak prawdziwi bohatorowie gry komputerowej, ponieważ poprzez pokój zagadek, zostajemy wciągnięci do świata kultowych gier. Celem jest wydostanie się z konsoli do której zostaliśmy wciągnięci.  Pokój został dopracowany pod względem historii, wystroju jak i nowatorskich zagadek, których tam nie brakuje. Pokój ma również specjalny scenariusz dla dzieci od 8 lat.

dom zagadek pegazus escape room warszawa (2)

  Godziny otwarcia Salon Wirtualnej Rzeczywistości  
 • poniedziałek: nieczynne
 • wtorek - piątek: 15:00 - 22:00
 • sobota: 12:00 - 22:00
 • niedziela: 12:00 - 20:00
Cennik Salon Wirtualnej Rzeczywistości
 • 30 minut- 29 zł
 • 45 minut- 39 zł
 • 60 minut- 49 zł
Mapa dojazdu