Roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji #RezerwujBezTroski– spokój na 365 dni

Nadchodzi czas wymarzonego, planowanego od dłuższego czasu urlopu. Wszystko zostało wykupione i dopięte na ostatni guzik. Niestety pojawia się choroba lub inne zdarzenie, które uniemożliwia wyjazd na upragnione, rodzinne wakacje. Czy jedyną opcją jest rezygnacja z wyjazdu i strata niemałych pieniędzy? Otóż nie!

Roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji #RezerwujBezTroski chroni całą Twoją rodzinę przed skutkami nieprzewidzianych sytuacji i gwarantuje zwrot kosztów. Jak działa taka polisa i dlaczego warto na nią postawić? Sprawdźcie!

Sprawdź koniecznie:

lato 2023 ubezpieczenia dla rodzin z dziećmi wakacje 1

Szereg powodów, dla których może być konieczna rezygnacja z podróży

Może być wiele przyczyn, dla których zmuszeni będziemy zrezygnować z wyjazdu. Łączy je jedno - nagłość i nieprzewidywalność. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji to ochrona przed następstwami takich wydarzeń, jak:

  • wypadki (w tym komunikacyjne),
  • nagłe zachorowania (w tym również na COVID-19),
  • utrata pracy,
  • ciąża lub zbliżający się termin porodu,
  • kradzież dokumentów.

Roczne ubezpieczenie #RezerwujBezTroski to także świetne rozwiązanie w czasach pandemii. Obejmuje rezygnację z powodu zachorowania na COVID-19 lub kwarantanny.

Co zyskasz, kupując roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży?

Wygoda

Jeśli często podróżujesz, zarówno za granicę, jak i po Polsce, z pewnością doskonale wiesz, jak stresujące i kosztowne może być anulowanie wyjazdu. Niezależnie od tego, czy zmieniły się Twoje plany, czy wystąpiły niespodziewane zdarzenia (takie jak nagła choroba), teraz możesz ubezpieczyć się na dowolną ilość podróży przez cały rok!

Ubezpieczenie od ERGO Ubezpieczenia Podróży RezerwujBezTroski odnosi się zarówno do wyjazdów zakupionych przez biura podróży, tych organizowanych na własną rękę lub też innych usług, takich jak pokoje w hotelu czy bilet na samolot. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, oszczędzające Twój czas, środki i gwarantujące bezcenny spokój ducha!

Jedna składka – nieograniczona liczba wyjazdów w ciągu roku

Gdy podróżujemy naprawdę dużo i sporo rezerwujemy, nie zawsze będziemy pamiętać o zakupie ubezpieczenia koszów rezygnacji. Kupno takiej polisy jest ograniczone czasowo, najczęściej do dnia rezerwacji wyjazdu. Natomiast roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji to jedna składka na nieograniczoną liczbę wyjazdów w ciągu 365 dni od jego zakupu.

Polisa od ERGO Ubezpieczenia Podróży dotyczy nie tylko wyjazdów zagranicznych. Gwarantuje także zwrot środków na wypadek rezygnacji z wycieczek po Polsce, nawet tych weekendowych! Roczna polisa odnosi się do wakacji organizowanych przez biuro podróży, ale również innych usług. Noclegi, szkolenia, bilety, wynajem auta, jachtu, a nawet impreza turystyczna – to wszystko jest przedmiotem rocznego ubezpieczenia. Występuje ono w dwóch wariantach – osobowym i rodzinnym.

 

Niewielki koszt – spokój dla całej rodziny

Każdy rodzic doskonale wie, ile nagłych sytuacji może się przydarzyć każdego dnia. Nikt nie może nam zagwarantować, że dziecko nie zachoruje akurat na planowany przez nas wyjazd wakacyjny

Rodzinne ubezpieczenie kosztów rezygnacji pozwoli nam spać spokojnie, bez martwienia się o stratę pieniędzy. Szczególnie w czasach pandemii i nieprzewidywalnych wydarzeń na świecie warto posiadać taką polisę, aby urlop nie zamienił się w kosztowny koszmar.

Koszt rocznej składki za całą rodzinę jest bardzo atrakcyjny – zaczyna się od ok. 800 zł za cały rok. Jednorazowo kwota ta jest niewielka w stosunku do tego, jaki zwrot środków możemy otrzymać w momencie wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń.

ubezpieczenie podróży - 2022 ergo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *