ROBOPARK — interaktywna wystawa robotów już w Warszawie!

wystawa robopark warszawa
Jeżeli w waszej rodzinie znajdują się miłośnicy robotyki i najnowszych dostępnych technologii, to mamy dla was coś ciekawego. 20 czerwca ponownie się otwiera wielka naukowo-interaktywna wystawa robotów „Robopark”.  To świetna zabawa dla całej rodziny, jednak zanim odwiedzicie to miejsce, warto byłoby się dowiedzieć, jakie rodzinne atrakcje czekają na nas na miejscu? Sprawdźmy to już teraz!

Międzynarodowa wystawa robotów ROBOPARK-Warszawa 2020

Międzynarodowa wystawa robotów ROBOPARK pozwala nie tylko na zobaczenie na własne oczy geniuszu wielu konstruktorów, lecz również wejść w bezpośrednią interakcję z ponad 70 robotami stworzonymi przez zapaleńców. Dotychczas wystawa ta gościła aż w 4 krajach i 70 różnych miastach. Wszyscy chętni mogą zobaczyć nie tylko najnowsze światowe technologie, ale również jak ma wyglądać przyszłość. Przedsięwzięcie daje możliwość zapoznania się z unikalnymi robotami, które wcześniej zostały zaprezentowane w Las Vegas, Berlinie i Pekinie. Widziałeś kiedyś robota który posiada 6 różnych uczuć? Chciałbyś zobaczyć psa z “Black Mirror” i przeżyć? Zatańczyć z robotami z całego świata?

Po odwiedzaniu wystawy zapraszamy do:

WEST_ arkadia atrakcje przyjazne dzieciom Warszawa 2020 Rozpoczynając od Białorusi po Rosję i Kazachstan, a teraz zawita ona również do naszego kraju — a dokładnie do Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148, Warszawa! Taka lokalizacja jest zdecydowanym plusem — zapomnijcie o wyjazdach na obrzeża miasta! Robopark to wystawa nie tylko dla dzieci! Możemy to udowodnić: wybierz super miejsce na kreatywną randkę - żadna dziewczyna nie pozostanie obojętna gdy zobaczy nasze milutkie roboty, a każdy chłopak znajdzie rozrywkę dla siebie - robo-piłka oraz wyścigi dronami! wystawa robotów Warszawa Nasze roboty potrafią o wiele więcej niż tańczyć i się poruszać w przestrzeni - możecie to zbadać. Niektóre roboty już są znanymi wykładowcami na uniwersytetach, inne mają specjalizację gastronomiczną - barista i kelner. Przyszłość jest tu! Odwiedzając tę wystawę, będziecie mieli szansę spotkać wielu znakomitych, lecz wciąż niespodziewanych “gości”. Zaczniemy od Alexa — światowej sławy robota-prezentera – oraz Peppera, humanoidalnego androida, który podbija serca swoją niemalże ludzką otwartością i życzliwością. Nie można także nie wspomnieć o tym, że na miejscu czeka na was także Montyrobot barista! To właśnie on przygotuje wam pyszną i aromatyczną kawę i gwarantujemy wam, że będziecie pod wrażeniem jego precyzji! Kto wie, może za kilka lat wszystkie kawiarnie będą “zatrudniały” wyłącznie roboty? Przyszłość może być naprawdę interesująca — aż nie możemy się doczekać, gdy nadejdzie! wystawa robotów w Warszawie opinie ceny Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na wszystkich odwiedzających Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148, Warszawa. Na miejscu będziecie mieli także okazję na zaznanie zabawy na jednej z ośmiu stref wirtualnej rzeczywistości, latanie dronem i nie tylko! Strefy wirtualnej rzeczywistości wyrwą Ci ziemię spod nóg! Nie żartujemy, niektóre wyzwania są zakazane dla dzieci! Czy jesteś gotów pozbyć się najsilniejszych obaw i pokonać strach? Przy okazji, nie zapomnijcie o innych atrakcjach, takich jak pokazy taneczne w wykonaniu robotów czy udział w wyjątkowym eksperymencie transmisji energii elektrycznej na odległość. Czegoś takiego nie znajdziecie na co dzień - Robopark uzbierał najnowsze technologie świata i jedzie podbić Twoje miasto! Nie przegap tego!  międzynarodowa wystawa robotów warszawa opinie ceny bilety Międzynarodowa wystawa robotów ROBOPARK to wręcz idealne połączenie edukacji i rozrywki w jednej przestrzeni. Wystawa ta nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, stąd też będą się tu bawić świetnie zarówno rodzice, jak i ich dzieci. Niezależnie od tego, czy interesujecie się zaawansowaną robotyką, czy kwestiami związanymi ze sztuczną inteligencjąwydarzenie będzie trwało od 20 czerwca do 9 sierpnia w Atrium Reduta (Poziom 1), al. Jerozolimskie 148! Ta wystawa na pewno zachwyci (a może i zainspiruje) każdego!

Kup bilet na wystawę Robopark

Zwracamy Waszą uwagę, że na wystawie dostępne są wszelkie środki higieny oraz dezynfekcji:
  • Roboty wraz z innymi urządzeniami są dezynfekowane po każdym użyciu;
  • Nasi pracownicy noszą maseczki oraz rękawiczki jednorazowe;
  • Na wystawie została wprowadzona kontrola temperatury osób odwiedzających oraz pracowników;
  • Maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekcyjne dostępne są dla każdego;
  • Liczba osób przebywających na wystawie jest ograniczona.

Bilety dostępne są w przedsprzedaży ze zniżką 30%. Dzieci do lat 4 obowiązuje wstęp bezpłatny.

 

Sprawdź również:

>Warszawa z dzieckiem - najlepsze atrakcje<

Miejsce wystawy:

Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148, Warszawa

3 comments

Leave Comment