ROBOPARK — interaktywna wystawa robotów już w Warszawie!

wystawa robopark warszawa
Jeżeli w waszej rodzinie znajdują się miłośnicy robotyki i najnowszych dostępnych technologii, to koniecznie musicie odwiedzić wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa wystawa robotów ROBOPARK, która odbędzie się w terminie od 6 marca aż do 26 kwietnia 2020 w Warszawie! To świetna zabawa dla całej rodziny, jednak zanim odwiedzicie to miejsce, warto byłoby się dowiedzieć, jakie rodzinne atrakcje czekają na nas na miejscu? Sprawdźmy to już teraz!

Międzynarodowa wystawa robotów ROBOPARK-Warszawa 2020

Międzynarodowa wystawa robotów ROBOPARK pozwala nie tylko na zobaczenie na własne oczy geniuszu wielu konstruktorów, lecz również wejść w bezpośrednią interakcję z ponad 70 robotami stworzonymi przez zapaleńców pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, Chin czy Niemiec! Dotychczas wystawa ta gościła aż w 4 krajach i 70 różnych miastach.

Po odwiedzaniu wystawy zapraszamy do:

WEST_ arkadia atrakcje przyjazne dzieciom Warszawa 2020 Rozpoczynając od Białorusi po Rosję i Kazachstan, a teraz zawita ona również do naszego kraju — a dokładnie do Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148, Warszawa! Taka lokalizacja jest zdecydowanym plusem — zapomnijcie o wyjazdach na obrzeża miasta! wystawa robotów Warszawa Odwiedzając tę wystawę, będziecie mieli szansę spotkać wielu znakomitych, lecz wciąż niespodziewanych “gości”. Zaczniemy od Alexa — światowej sławy robota-prezentera – oraz Peppera, humanoidalnego androida, który podbija serca swoją niemalże ludzką otwartością i życzliwością. Nie można także nie wspomnieć o tym, że na miejscu czeka na was także Montyrobot barista! To właśnie on przygotuje wam pyszną i aromatyczną kawę i gwarantujemy wam, że będziecie pod wrażeniem jego precyzji! Kto wie, może za kilka lat wszystkie kawiarnie będą “zatrudniały” wyłącznie roboty? Przyszłość może być naprawdę interesująca — aż nie możemy się doczekać, gdy nadejdzie! wystawa robotów w Warszawie opinie ceny Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na wszystkich odwiedzających Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148, Warszawa. Na miejscu będziecie mieli także okazję na zaznanie zabawy na jednej z ośmiu stref wirtualnej rzeczywistości, latanie dronem i nie tylko! Przy okazji, nie zapomnijcie o innych atrakcjach, takich jak pokazy taneczne w wykonaniu robotów czy udział w wyjątkowym eksperymencie transmisji energii elektrycznej na odległość. Czegoś takiego nie znajdziecie na co dzień! międzynarodowa wystawa robotów warszawa opinie ceny bilety Międzynarodowa wystawa robotów ROBOPARK to wręcz idealne połączenie edukacji i rozrywki w jednej przestrzeni. Wystawa ta nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, stąd też będą się tu bawić świetnie zarówno rodzice, jak i ich dzieci. Niezależnie od tego, czy interesujecie się zaawansowaną robotyką, czy kwestiami związanymi ze sztuczną inteligencją — musicie odwiedzić Warszawę w terminie 06.03 – 26.04.2020! Ta wystawa na pewno zachwyci (a może i zainspiruje) każdego!

Bilety dostępne są w przedsprzedaży ze zniżką 30%. Dzieci do lat 4 obowiązuje wstęp bezpłatny.

 

Sprawdź również:

>Warszawa z dzieckiem - najlepsze atrakcje<

Miejsce wystawy:

Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148, Warszawa

1 comment

Leave Comment

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *