Rejsy z atrakcjami dla dzieci-Rodzinne Niedziele ze Stena Line

Dzięki wyjątkowej propozycji od Stena Line macie okazję przeżyć wyjątkową przygodę. Rodzinny rejs wypełniony po brzegi atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i rodziców.

Rodzinne Niedziele to wyjątkowa propozycja wśród rejsów rozrywkowych w ofercie Stena Line. To 24 h wspólnej zabawy połączonej z odpoczynkiem. Na dzieci czekają konkursy, zabawy zręcznościowe, a nawet warsztaty kuglarskie! Maluchy będą miały wypełniony cały dzień. Zaczniemy od malowania buziek i dmuchania śmiesznych balonów a skończymy wieczorną zabawą taneczną Zumba Kids.

rejs promem z atrakcjami dla dzieci stena line

Atrakcje dla dzieci podczas rejsu promem

Dla większości dzieciaków sam rejs jest już niebywałą atrakcją, jednak organizatorzy Rodzinnych Niedziel zapewnili bogaty pakiet dodatkowych atrakcji.

WYSPA PIRATÓW Odkryj daleki świat morskich zdobywców! Poznaj inne dzieci i baw się do utraty tchu. Nasi piraci zapewnią Wam masę wrażeń. W planach konkursy z nagrodami, zabawy zręcznościowe, a nawet… warsztaty kuglarskie. Zwycięzcy staną za sterami ogromnego statku. To będzie niezapomniana przygoda! ZUMBA DISCO KIDS! Śpiewy, tańce i hulańce! To właśnie to przewidzieliśmy dla Was na niedzielny wieczór. Niepowtarzalne dziecięce party pełne tańca, humoru i wspólnych zabaw. Tu nasi młodzi pasażerowie pochwalą się umiejętnościami zdobytymi podczas warsztatów tanecznych Zumba Kids! Czeka nas spora dawka zabawy dla każdego! WARSZTATY DJ'SKIE Warsztaty Dj’skie to gratka dla każdego! Te, na pokładzie naszego promu skierowane są do młodych miłośników tworzenia muzyki, a przede wszystkim do tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o miksowaniu dźwięków. Stań za konsoletą i poznaj tajniki muzycznej sztuki, których nauczy Cię prawdziwy DJ! MAŁY KINOMAN Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego! Wspólnie będziemy oglądać bajki na dużym ekranie! C-View Bar to miejsce, które w ciągu chwili zmienia się w kino z prawdziwego zdarzenia. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie. To dopiero będzie zabawa! ZWIEDZANIE PROMU Wiesz już jak wyglądają kabiny, restauracje i place zabaw. Uczestnicy wycieczki będą mogli przekonać się jak wygląda i funkcjonuje prom. W programie wycieczki przewidzieliśmy też zwiedzanie pokładów zewnętrznych i lądowiska dla helikopterów! To ciekawa propozycja – nie tylko dla najmłodszych :) ZMIEŃ SIĘ NIE DO POZNANIA! Malowanie buzi to to, co tygryski lubią najbardziej! Jeśli i Ty masz ochotę na odrobinę fantazyjnego makijażu – koniecznie odwiedź naszych animatorów, którzy namalują na Twojej buzi małe dzieło sztuki. Tutaj weźmiesz też udział w warsztatach skręcania balonów. Zobaczysz jak łatwo stworzyć balonowe cuda. MAŁPI GAJ Małpi gaj to raj każdego dziecka! Wspinanie, skakanie, zjeżdżanie, basen z kulkami – czego chcieć więcej? Udanej zabawy! PLAC ZABAW Na pokładzie na najmłodszych czeka plac zabaw Ciekawskiego Georga. Czy i Ty lubisz psocić tak jak on? Rejs promem z atrakcjami dla dzieci TEEN TOWN Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'. Cena rejsu: W cenie od 396* zł dla 4-osobowej rodziny (2 dorosłych i 2 dzieci do 15 roku życia): ● rejs promem; ● kabina 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu); ● obiad w formie szwedzkiego stołu; ● atrakcje dla dzieci; ● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Więcej informacji  www.stenaline.pl