LEGO® PRZYGODA 2

LEGO Przygoda 2 bajka film online dvd

LEGO® Przygoda okazało się być hitową produkcją, która podbiła serca nie tylko dzieci, ale całych rodzin, a nawet krytyków.  Już 27.05 kontynuacja znakomitej zabawy zadebiutuje na 4K UHD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD.  Tym razem bohaterowie Klocburga jednoczą siły, aby wziąć udział w zupełnie nowej, wypełnionej akcją ekspedycji i ocalić ukochane klockowe miasto. Film jest niesamowity w wielu wymiarach! Wystarczy wspomnieć, że występują w nim  aż 523 różne postaci. Podczas realizacji filmu wykorzystano 1 011 rekwizytów, 3 433 rodzajów klocków oraz 6 530 modeli wykonanych z klocków LEGO®, a 161 737 777 – to największa liczba klocków, jakie pojawiły się w filmie w jednym ujęciu.

Zobacz zwiastun LEGO Przygoda 2 online:

Pięć lat po starciu z bezwzględnym Prezesem Biznesem, o czym opowiadał film „LEGO® Przygoda”, na ulicach Klocburga ponownie zapanował spokój, a jego mieszkańcom udało się odbudować zniszczone miasto. Niestety, bardzo szybko przekonali się, że sielanka nie może trwać długo.

Sprawdź aktualne promocje na płytę >>tutaj<<

Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO® niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności „Master Builderskich”, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

− Film pełen jest szalonych scen akcji i bohaterów jedynych w swoim rodzaju. Ponadto jest utrzymany w błyskotliwie prześmiewczym tonie, który rozbawi widzów w każdym wieku. Emmet wyrusza w swoją misję pełen odwagi i zapału, ale nie ma pojęcia, dokąd właściwie leci. W tym filmie znajdziecie wszystko, za co pokochaliście pierwszą część serii i wiele więcej – mówi o „LEGO® Przygodzie 2” reżyser Mike Mitchell.

Choć fabularnie „LEGO® Przygoda 2” jest samodzielną produkcją, w filmie powracają bohaterowie znani z jego pierwszej części. Wśród nich są niezłomny Emmet o czułym sercu i twarda jak stal Lucy, przezabawnie zarozumiały Batman, nieprzewidywalna i uwielbiająca brokat Kicia Rożek, Stalowobrody wyglądający jak skrzyżowanie pirata ze szwajcarskim scyzorykiem oraz Benek, najbardziej „odleciany” kosmonauta w historii.

LEGO Przygoda 2 zwiastun online bohaterowie

Obok nich na ekranie pojawia się galeria nowych bohaterów, takich jak zmiennokształtna królowa Wisimi I’Powiewa, jej onieśmielająca prawa ręka generał Zadyma oraz tajemniczy kosmiczny kowboj Rex Niebezpiecznik. Ta zreorganizowana drużyna minifigurek LEGO® zabierze widzów w niepowtarzalną międzygalaktyczną podróż do nigdy wcześniej niewidzianych światów, które czekają na odkrycie za złowrogą bramą Stairgate.

„LEGO® Przygoda 2 poraża feerią barw, wymyślnymi konstrukcjami i muzyką idealną na imprezę. Poza żywiołową piosenką „Wszystko jest czadowe”, która rozbrzmiewa w filmie w różnych wersjach, wykorzystujemy wiele innych utworów, aby opowiedzieć tę historię w zabawny, żartobliwy sposób − mówi Phil Lord, scenarzysta filmu. W produkcji słychać szereg oryginalnych piosenek autorstwa Jona Lajoie, jak również utwór „Super Cool” napisany i wykonany przez Becka z udziałem Robyn, z częścią rapowaną napisaną i wykonaną przez The Lonely Island.

Twórcy filmu cały czas pozostawali wierni wartościom wyznawanym przez twórców marki LEGO®: kreatywności, pracy zespołowej oraz dobrej zabawie, niezależnie od wieku. W tej historii, szczególnie przy tak wielu bohaterach, którzy początkowo nie potrafią się ze sobą porozumieć, współpraca wysuwa się na pierwszy plan.

Ostatni etap w filmie „LEGO® Przygoda 2” ilustruje wątek obdarzonej bujną wyobraźnią siostry, która chce się przyłączyć do zabawy ze swoimi klockami DUPLO®, minilaleczkami i własnymi pomysłami, w tym z dwiema nowymi silnymi postaciami kobiecymi - królową i jej generałem, które w niczym nie ustępują pod względem zażartości i niezależności powracającym bohaterkom, Lucy i Kici Rożek. Ponieważ niesnaski między nimi napędzają bitwy i zwiększają zagrożenie dla wszystkich, ich wzajemny brak współpracy może oznaczać klęskę dla Emmeta, Lucy i świata klocków LEGO®.

film LEGO Przygoda 2 DVD online

Tymczasem fundamentalną koncepcją klocków LEGO® jest założenie, że bawić się nimi może każdy, tak samo dziewczyny, jak i chłopcy, i że można je wykorzystywać na rożnych płaszczyznach, począwszy od pierwszego zestawu DUPLO® dla bardzo małych dzieci, a skończywszy na pełnometrażowych filmach animowanych produkowanych przez dorosłych fanów klocków LEGO® oraz na konkursach budowania modeli z klocków LEGO®. − To zabawka, do której nie potrzeba baterii, a możliwości zabawy nigdy się nie kończą. Bez wątpienia zainspirowała nasz zespół animatorów – zdradza reżyser Mike Mitchell.

Po tym jak na potrzeby filmu LEGO® PRZYGODA stworzono od zera ponad trzy miliony cyfrowych klocków LEGO®, które były indywidualnie generowane, cieniowane i oświetlane, z każdym kolejnym filmem wirtualny magazyn zapełniał się nowymi klockami, akcesoriami i kolorami. Tym razem jednym z kluczowych wyzwań było stworzenie „post apokaliptycznej scenerii” Apokalipsburga znanego wcześniej jako Klocburg. Na wielu klockach widać plamy i rysy, które prawdopodobnie powstałyby podczas zwykłej zabawy, co dodaje im autentyczności. Ze względu na ekstremalne warunki panujące w Apokalipsburgu, nasi bohaterowie wyglądają na nieco bardziej sfatygowanych. Nawet szelki Emmeta wykazują oznaki zużycia, mimo że jego pogodne usposobienie pozostaje niewzruszone. Film „LEGO® Przygoda 2” został nakręcony z jeszcze większym rozmachem niż „LEGO® Przygoda”. Jego akcja rozpoczyna się w przedstawionym w nowej odsłonie Apokalipsburgu, który swoim wyglądem przypomina surrealistyczny krajobraz rodem z Mad Maksa. Na ekrany kin film „LEGO® Przygoda” wszedł w lutym tego roku, a jego premierze towarzyszyły ciepłe recenzje krytyków, ale – co może ważniejsze – również i widzów. Joe Morgenstern na łamach dziennika „Wall Street Journal” pisał o filmie, że jest „ambitną kontynuacją do ostatniej klatki wypełnioną energią”. Z kolei Michael O’Sullivan z „Washington Post” zauważył, że dzieło Mike’a Mitchella jest „nieprawdopodobnie zabawne”.
  • Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray™: -Wszystko o klockach: konstruowanie filmu „LEGO® Przygoda 2” -sceny niewykorzystane -teledyski i wiele więcej!
  • Materiały dodatkowe w wydaniu DVD: -Wszystko o klockach: konstruowanie filmu „LEGO® Przygoda 2”

Sprawdź aktualne promocje na płytę >>tutaj<<