Niemowlak w przyczepce rowerowej-opinie [video]

Jeśli wydaje Wam się, że nie można bezpiecznie i komfortowo podróżować z małym dzieckiem na rowerze, to jesteście w wielkim błędzie. Dzięki specjalnej przyczepce, nawet niemowlaki można zabierać ze sobą wszędzie bez obaw, że coś im się stanie.

Rower jest świetną alternatywą dla komunikacji miejskiej i samochodu, bo nie trzeba stać w korkach, a poza tym można zadbać o zdrowie swoje i dziecka, które miło będzie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla wielu kobiet, które chcą po porodzie odzyskać dawną figurę dbając o kondycję fizyczną, wypad na rower to doskonała opcja. O takim podróżowaniu opowiada właśnie jedna z mam, która sama sprawdziła ten sposób i korzysta z niego na co dzień. I wbrew pozorom, okazuje się, że wcale nie musi to być niebezpieczne. Cena przyczepki rowerowej dla dziecka nie odbiega znacząco od kosztu zwykłego wózka (a większość przyczepek śmiało może pełnić również funkcję wózka), warto więc porównać ceny i zastanowić się, czy aby taka opcja nie jest dla nas idealna. W dodatku przyczepka rowerowa jest dużo bardziej funkcjonalna od większości wózków, pomaga więc nam w robieniu zakupów z dzieckiem. Najlepiej zresztą przekonać się o tym samemu. Niektórzy rodzice, będący jednocześnie zapalonymi rowerzystami na pewno już nieraz korzystali z przyczepki. A Wy ? Czekamy na Wasze opinie – tymczasem zapraszamy do obejrzenia opinii mamy trzymiesięcznej Sary:
 

Jednak najbardziej popularną przyczepką rowerową dla dziecka jest model, którego próbkę możliwości zobaczycie poniżej. Używaliśmy takiej i trzeba przyznać, że nawet przy dwójce małych dzieci spisuje się doskonale: