Przewodnik „Dzieci Odkrywają Śląskie” [PATRONAT]

Podróżowanie z dziećmi to największa przygoda! Fakt, nie zawsze jest łatwo, ale właśnie dlatego trzeba się pozytywnie nastawić i… w drogę. Szczególnie, że niesamowite przeżycia czają się tuż za rogiem. Nawet tym najbliższym. Mieszkanka i ambasadorka Śląska - Barbara Salamon-Szympruch już po raz drugi zaprasza Was do odkrywania najciekawszych miejsc województwa śląskiego.  Aż 128 stron, prawie 200 atrakcji i ponad 60 miast i miasteczek - nikt lepiej nie oprowadzi Was po Śląsku niż Hania i jej rodzinka, dlatego tym bardziej nam miło, że Patronat nad przewodnikiem objęło Dzieckowpodrozy.pl.

Jak się okazuje, w śląskim znaczeniu jest tyle, że na wycieczki nie starczy wolnych weekendów. Czy są to atrakcje tak różnorodne, że naprawdę każdy coś dla siebie znajdzie. Opisane są nie tylko topowe atrakcje, w książce znajdują się również te, o których nie przeczytacie na blogach czy w innych  przewodnikach. Wszystko zostało sprawdzone i przetestowane … na  dzieciach.

  • Wiecie gdzie w śląskim można przemienić w kosmonautę i oglądać Ziemię z perspektywy stacji NASA?
  • Gdzie dzieciaki mogą skakać po … wielorybie?
  • Gdzie można pogłaskać alpaki?
  • W którym górskim schronisku są najlepsze jagodzianki?
  • Z ilu elementów się składa się na Koronka Świata?Po przeczytaniu naszego przewodnika sami będziecie sypać ciekawostkami jak z rękawa. I nie będzie już problemów z weekendową nudą. Martwić się będziecie raczej co wybrać na kolejną mikrowyprawę! Dzięki przewodnikowi „Dzieci odkrywają Śląskie” przekonacie się, że przygoda naprawdę czai się tuż za rogiem!
 

Korzystajcie z promocji >>tutaj<<