Powsinogi – rodzinne wycieczki

pieniny powsinogi z bloga wziete 1

Nasza seria “Z bloga wzięte” ma na celu przybliżenie blogów prowadzonych przez innych rodziców, którzy podobnie jak my, kochają podróże w towarzystwie swoich dzieci. Na tego typu blogach znajdziemy wiele ciekawych opowieści, przygód i nie tylko, co pozwala nam wczuć się lepiej w ich miłe chwile, ale i rozterki opowiadane przy ich historiach. Dziś opowiemy wam nieco o blogu powsinogi.eu! Sprawdźcie, co kryje się pod tym adresem!

Jak mówią sami autorzy bloga:

Uwielbiamy niespieszne spacery, długie pikniki i leniwie wyrastające ciasta drożdżowe. Choć nie można powiedzieć, że wieje u nas nudą! Bo jeśli o wiatr chodzi, to najbardziej lubimy, gdy świszcze nam w uszach lub wkrada się między deski klimatycznych schronisk i pensjonatów.

 

Bądź co bądź, na tym blogu naprawdę nie ma nudy!

Autorami i wspólnymi uczestnikami przygód na blogu Powsinogi są rodzice Karolina i Przemek oraz ich dzieci - Zosia i Janek. Tematyką poruszaną na blogu są podróże głównie w okolicach południowych krańców naszego kraju. Znajdziemy tu relację z wypraw do Pienin, Beskidu Małego, Beskidu Niskiego, Beskidu Wyspowego, Karkonoszy czy okolic Krakowa, lecz to nie wszystko. Nie samymi podróżami człowiek żyje… chociaż czy na pewno?

pieniny powsinogi z bloga wziete 2

Na blogu Powsinogi pojawiają się też bardzo merytoryczne artykuły poradnikowe dotyczące wielu praktycznych aspektów podróżowania i wędrówek z naszymi dziećmi. Czy zastanawialiście się nad tym, w czym warto nosić swojego malucha w trakcie wycieczek pieszych? A może myślicie jak spakować się na wycieczkę pod namiot i potrzebujecie gotowej checklisty z niezbędnymi przedmiotami? Wszystko to znajdziecie na blogu powsinogi.eu!

Warto też zajrzeć do wpisów z kategorii Smakowitości gdzie nie brakuje przepisów na proste, lecz niezwykle pyszne przekąski, które przydadzą się wam w trakcie przygód na szlaku... i nie tylko!

powsinogi z bloga wziete 3 Sami więc widzicie, jak ciekawym blogiem jest wspomniany przez nas serwis! Koniecznie zerknijcie na www.powsinogi.eu, jeśli potrzeba wam inspiracji do nowych wypraw i nie tylko! Warto śledzić ten blog już teraz, bo nowe treści na pewno was zadziwią!

www.powsinogi.eu