Powsinogi – rodzinne wycieczki

pieniny powsinogi z bloga wziete 1

Nasza seria “Z bloga wzięte” ma na celu przybliżenie blogów prowadzonych przez innych rodziców, którzy podobnie jak my, kochają podróże w towarzystwie swoich dzieci. Na tego typu blogach znajdziemy wiele ciekawych opowieści, przygód i nie tylko, co pozwala nam wczuć się lepiej w ich miłe chwile, ale i rozterki opowiadane przy ich historiach. Dziś opowiemy wam nieco o blogu powsinogi.eu! Sprawdźcie, co kryje się pod tym adresem!

Jak mówią sami autorzy bloga:

Uwielbiamy niespieszne spacery, długie pikniki i leniwie wyrastające ciasta drożdżowe. Choć nie można powiedzieć, że wieje u nas nudą! Bo jeśli o wiatr chodzi, to najbardziej lubimy, gdy świszcze nam w uszach lub wkrada się między deski klimatycznych schronisk i pensjonatów.

 

Bądź co bądź, na tym blogu naprawdę nie ma nudy!

Autorami i wspólnymi uczestnikami przygód na blogu Powsinogi są rodzice Karolina i Przemek oraz ich dzieci - Zosia i Janek. Tematyką poruszaną na blogu są podróże głównie w okolicach południowych krańców naszego kraju. Znajdziemy tu relację z wypraw do Pienin, Beskidu Małego, Beskidu Niskiego, Beskidu Wyspowego, Karkonoszy czy okolic Krakowa, lecz to nie wszystko. Nie samymi podróżami człowiek żyje… chociaż czy na pewno?

pieniny powsinogi z bloga wziete 2

Na blogu Powsinogi pojawiają się też bardzo merytoryczne artykuły poradnikowe dotyczące wielu praktycznych aspektów podróżowania i wędrówek z naszymi dziećmi. Czy zastanawialiście się nad tym, w czym warto nosić swojego malucha w trakcie wycieczek pieszych? A może myślicie jak spakować się na wycieczkę pod namiot i potrzebujecie gotowej checklisty z niezbędnymi przedmiotami? Wszystko to znajdziecie na blogu powsinogi.eu!

Warto też zajrzeć do wpisów z kategorii Smakowitości gdzie nie brakuje przepisów na proste, lecz niezwykle pyszne przekąski, które przydadzą się wam w trakcie przygód na szlaku... i nie tylko!

powsinogi z bloga wziete 3 Sami więc widzicie, jak ciekawym blogiem jest wspomniany przez nas serwis! Koniecznie zerknijcie na www.powsinogi.eu, jeśli potrzeba wam inspiracji do nowych wypraw i nie tylko! Warto śledzić ten blog już teraz, bo nowe treści na pewno was zadziwią!

www.powsinogi.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *