Smaczne Powitanie Lata 2014 w Łebie

Już 28 czerwca w Łebie przywitamy Lato 2014. Będzie wyjątkowo aktywnie, widowiskowo, a do tego jeszcze bardzo smacznie – wszystko za sprawą festiwalu kulinarnego "Zapomniane Smaki". Przywitaj Lato w Łebie!

Na początek aktywnie – 28 czerwca o godz. 11:00 ze ZDROWOTEL ŁEBA rusza Rodzinny Rajd Nordic Walking, a następnie zagrają dla Was Kinga Zdybel finalistka Mam Talent, Zespół Biedronki, Wojtek z Gitarą, Paulina z Saksofonem, a na koniec gwiazda wieczoru Zespół FARBA. W miedzy czasie rozbawi Nas kabaret CZWARTA FALA, a atrakcyjne zabawy zaciekawią każde dziecko.  Warto przypomnieć o akcji Łeba przyjazna dzieciom, dzięki której możecie skorzystać ze sprawdzonych usług obiektów przygotowanych do goszczenia rodzin z dziećmi.

Powitanie lata Łeba 2014

W trakcie całego weekendu 27-29 czerwca w Łebie każdy będzie mógł dokształcić się w dziedzinach związanych ze zdrowym, ekologicznym życiem. Wszystko za sprawą Festiwalu Kulinarnego: „Zapomniane Smaki”. Przygotujemy bardzo ciekawe warsztaty, gdzie doświadczeni rzemieślnicy/rękodzielnicy zaprezentują metody wytwarzania i historię ich zawodu.

Prezentacja certyfikowanych produktów regionalnych to innowacja w świecie obfitującym w genetycznie zmodyfikowaną żywność i wszędobylską chemię. Każdy, kto docenia walory smakowe naturalnych produktów, a przede wszystkim dba o zdrowie swoje i najbliższych może skorzystać z ofert naszych wystawców. Wszystkie produkty oferowane podczas festiwalu są robione według starych receptur, a ich wspaniały smak i aromat przypomina domowy zapiecek.

W czasie trwania wydarzenia w specjalnie wyselekcjonowanym miejscu odbędą się pokazy kulinarne prowadzone przez wykwalifikowanych kucharzy. Ciekawe prowadzenie, duża dawka humoru i angażowanie widzów do wspólnego gotowania to atut naszego show. W trakcie pokazu kucharze zaprezentują przepisy z wykorzystaniem asortymentu dostępnego podczas Festiwalu. Po szczegółowym opisie receptury i przyrządzeniu potraw, następuje część degustacyjna. Każdy z widzów będzie miał możliwość spróbowania przygotowanych smakołyków.

Hitem dnia będzie widowiskowe gotowanie ponad 2 tysiące litrów zupy . Po wielkim gotowaniu czas na wielką degustację. Każdy kto zawita na jarmark będzie mógł skosztować wyśmienitej zupy.

Festiwal Kulinarny Łeba 2014 Lato

Organizator: Burmistrz Miasta Łeby, Centrum Informacji Turystycznej w Łebie****, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łebie, ZDROWOTEL ŁEBA, Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Rekreatywa Group Wrocław
Miejsce: Skwer Rybaka w Łebie   wydarzeniu patronuje Dzieckowpodrozy.pl