POLECAMY: Niezbędnik poszukiwacza wrocławskich przygód

Wrocław od pewnego czasu kojarzy nam się z krasnalami! Kto czyta nas uważnie, zapewne pamięta świetną rodzinną grę "Zaszyfrowane wskazówki wrocławskich krasnali" przygotowaną przez Globtroterka.  Dziś mamy dla Was prawdziwą gratkę - "Niebędnik poszukiwacza wrocławskich przygód" -  świetny pomysł na prezent czy rodzinne odkrywanie Wrocławia. 

Czy wiecie, że we Wrocławiu jest ponad 230 krasnali, na Placu Solnym mieszka smok? Potraficie wymienić wrocławskie punkty widokowe? Znacie historię Jatek? Globtroterek zna odpowiedzi na te wszystkie pytania! I dlatego specjalnie dla Was przygotował Niezbędnik poszukiwacza wrocławskich przygód! 

krasnale wrocław mapa odkrywanie atrakcje

Czym jest Niezbędnik?

To zeszyt pełen ciekawostek o Wrocławiu, zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. Niezbędnik opisuje trasę zwiedzania i pozwala na zagranie w grę miejską z całą rodziną :)  Do Niezbędnika dołączona jest mapa krasnali, która pomaga w dotarciu do celu. Znajdziecie tam także krasnoludkową czapę, dzięki której mały poszukiwacz zamieni się na chwilę we wrocławskiego krasnala :) 

Opisana przez Globtroterkową rodzinę trasa zwiedzania jest łatwa i przyjemna. Przebiega przez wrocławski Rynek i okoliczne uliczki. Niezbędnik polecamy całym rodzinom, niezależnie od wieku dzieci! Dzięki niemu spędzicie wspólnie czas i przeżyjecie rodzinną przygodę :)  

niezbednik poszukiwacza wrocławskich krasnali mapa

Jak zdobyć Niezbędnik?
Niezbędnik dostępny jest  na aukcji Allegro ->tutaj.

 

 Przy okazji polecamy: Wrocław - najlepsze atrakcje dla dzieci

Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook