Podróżuj komfortowo – produkty i akcesoria o których powinnaś wiedzieć!

Podróże z dziećmi to czysta przyjemność, jednak nikt nie zaprzeczy, że aby tak było, konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Sprawdziliśmy ofertę sklepu Minipodroznik.pl - nawet nie spodziewacie się, jak łatwo można podnieść komfort Waszych podróży.

Ciekawe akcesoria

Ilość miejsca na bagaż jest szczególnie ważna przy podróżach samolotem. Czasami nie zabieramy wózka, ale fotelik lub łóżeczko turystyczne już by się przydało. Wówczas pojawia się pytanie: gdzie to wszystko spakować? Świetnym rozwiązaniem są produkty 2w1. Torba Hoppop Boosti i walizeczka Benbat pełnią też rolę fotelika do karmienia, więc bardzo się przydadzą jeśli jedziemy w miejsce, gdzie nie spodziewamy się takich udogodnień.

Walizka dla dziecka -krzesełko 2 w 1

Torba Ludi jest równocześnie łóżeczkiem turystycznym dla najmłodszych - to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Walizeczka Trunki jest równocześnie jeździkiem i na pewno uprzyjemni dziecku pobyt na lotnisku. Wspólne pakowanie do takich walizeczek też będzie niezapomnianym przeżyciem.

walizeczka dla dziecka - jeździk

Do samochodu i nie tylko

Jeśli często podróżujecie samochodem, zdecydowanie dobrym pomysłem będzie doposażenie auta w organizer. Ten pozwoli dziecku zabrać ze sobą zabawki, książeczki czy inne akcesoria umilające podróż. Na dłuższą wyprawę ciekawą propozycją może okazać się organizer z kieszonką na tableta na wysokości zagłówka. W ten sposób Wasza tylna kanapa szybko stanie się salą kinową dla najmłodszych pasażerów.

Organizer do samochodu z miejscem na tablet

Jednak rozrywka to nie wszystko! Prawdziwą zmorą rodziców jest „opadająca główka” zasypiającego dziecka, dlatego nawet najlepsze krzesełka warto uzupełnić komfortowym zagłówkiem.

zagłówek podróże z dzieckiem

Przydatnymi akcesoriami podnoszącymi komfort podróżowania z małymi dziećmi są również przenośne przewijaki, nie zajmujące dużo miejsca, a zapewniające higienę w każdych okolicznościach. Warto doposażyć się również w „lunchboxy” z termoizolacją i termobutelki, żeby dziecko mogło zjeść normalny posiłek w drodze. Świetnym rozwiązaniem są samopodgrzewające się butelki.

2 w 1 torba przewijak dla dziecka

Po więcej inspiracji ułatwiających rodzinne podróże zapraszamy na www.minipodroznik.pl - sklep systematycznie wprowadza nowe produkty, dlatego warto zapisać się również do ich profilu na Facebooku.