Wesoła Podróż z Kogutem Rubinem dla rodziców i dzieci

Dłuższe podróże z dziećmi bywają wyzwaniem. Zapewne dobrze znacie pytanie: "ale daleko jeszcze?". Każdy z Was ma zapewne swoje sposoby na udaną podróż, jednak my dziś chcielibyśmy zaprosić Was do rodzinnej zabawy z Kogutem Rubinem. 

>>Sprawdź cenę - kup online<<

Płyta to znakomita rozrywka i nauka, dzięki której będziecie się mogli zintegrować, a wspólną podróż, już od momentu przekręcenia kluczyka w stacyjce uczynić wspaniałą przygodą. Piosenki, wiersze, interaktywne zabawy pozwolą skupić uwagę Waszych dzieci, a Wam dadzą chwile wytchnienia oraz inspirację do wspólnych zabaw.

Kogut Rubin dla dzieci...

Jest wodzirejem, nauczycielem, prezenterem, trochę wujkiem i trochę trenerem... Jest postacią, której dzieci  mogą zaufać, której są ciekawe, która je intryguję, bawi i uczy.  Ma zawsze dużo fajnych pomysłów, dzieci po prostu nie mogą się przy nim  nudzić.

Kogut Rubin dla rodziców...

Jest przede wszystkim pomocnikiem, ich głosem wewnętrznym, na którego wydobycie nie zawsze mają siłę i czas. Kogut Rubin pomaga w kreatywnej zabawie z dziećmi, pomaga rozładować stres i napięcie, daje nowe możliwości na budowanie mocniejszej więzi rodzic - dziecko zwłaszcza podczas podróży samochodem, kiedy to Wasza uwaga siłą rzeczy skupiona jest bardziej na drodze niż na dziecku, a dziecko wymaga przecież uwagi  non stop...

Dowiedz się więcej o płycie >>tutaj<<

rubin