Health Resort & Medical Spa Panorama Morska**** Jarosławiec

wczasy z dzieckiem nad morzem Jarosławiec

Marzą Wam się rodzinne wczasy nad morzem w luksusowym hotelu spa? Koniecznie musicie sprawdzić ofertę Hotelu Panorama Morska w Jarosławcu.

Sprawdź: Wakacje ALL INCLUSIVE

Wysoki standard, położenie zaledwie 350 m od plaży, bliskość latarni morskiej i nowoczesny aquapark – to główne zalety Panoramy Morskiej. W Jarosławcu, który jest jednym ze spokojniejszych nadbałtyckich kurortów, można miło spędzać czas z całą rodziną, a w hotelu na gości czekają kolejne atrakcje. Łącznie Panorama Morska udostępnia 400 pokoi, maksymalnie 6-osobowych, a część z nich posiada klimatyzację. Usytuowane są w kilku budynkach lub w domkach, które wspólnie ze stadniną, kortami, boiskami sportowymi, restauracjami i mini clubem tworzą prawdziwy wakacyjny resort.

rodzinne hotele nad morzem Jarosławiec

Atrakcje dla dzieci

Panorama Morska to miejsce, w którym rodziny z dziećmi traktowane są wyjątkowo. Specjalnie przygotowane atrakcje dają gwarancję, że maluchy nie będą się tu nudzić podczas pobytu. Dzieci w wieku od 3 do 8 lat mogą korzystać ze świetnie wyposażonych sal zabaw. W Świecie Dziecka „Tropi” czekają na nie baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie czy labirynty, a w mini clubie „Coco” masa gier i zabawek.  Poza tym działa tu też Playland „Jumbo”, w którym znajduje się 5 stanowisk z konsolami Xbox, gry interaktywne, planszówki – łącznie 37 różnego rodzaju gier dla dzieci w każdym wieku. Także na zewnątrz można szaleć na placach zabaw i huśtawkach oraz uprawiać sport na boiskach. Panorama Morska ma do zaproponowania także jazdę konną, zajęcia plastyczne, animacje i dyskoteki.

wczasy z dzieckiem nad morzem Jarosławiec

Aquapark - Panorama Morska - Jarosławiec

Kompleks basenowy w Panoramie Morskiej to w sumie 1700 m2 lustra wody. Są tu 2 baseny zewnętrzne z podgrzewaną w okresie wakacyjnym wodą, połączone zjeżdżalnią. Można w nich korzystać z leżanek, gejzerów powietrznych, grzybków i dysz wodnych. W basenie ze sztucznymi morskimi falami mogą się bawić nawet małe dzieci dzięki bardzo łagodnemu zejściu. Niedawno do atrakcji dołączyły kolejne zjeżdżalnie wodne m.in. zjeżdżalnia 3 torowa, familijna czy rurowa. Nowe zjeżdżalnie czynne są od 16 czerwca do 09 września.

jarosławiec aquapark opinie panorama morska baseny zewnętrzne (5) jarosławiec aquapark opinie panorama morska baseny zewnętrzne (7) jarosławiec aquapark opinie panorama morska zjeżdżalnie (1)

Kryty basen „Wodna Bajka” ma głębokość 25 cm, podgrzewaną wodę i odpowiednie dla maluchów zjeżdżalnie. Pod dachem działa też basen z rwącą rzeką i 3 zjeżdżalniami. Jest tu również łaźnia parowa i grota z wodospadami. Dla gości hotelu park wodny jest bezpłatny.

hotel z aquaparkiem nad morzem Jarosławiec

aquapark jarosławiec panorama morska opinie hotel nad morzem

jarosławiec aquapark opinie panorama morska zjeżdżalnie (2)

all inclusive nad morzem Bałtyk opinie

Spa & Wellness

Gdy dzieci bawią się pod okiem animatora czy w jednej z sali zabaw, rodzice mogą skorzystać z bogatej oferty masaży, zabiegów kosmetycznych i relaksujących. Do ich dyspozycji jest też sauna fińska, wanny z jacuzzi czy sanarium. Przeprowadzane są też zajęcia rehabilitacyjne dostosowane do zaleceń lekarza.

jarosławiec aquapark opinie panorama morska (2)

W Health Resort & Medical Spa działa też kilka restauracji, oferowane są różnorodne pakiety pobytowe (w tym m.in. wakacje All Inclusive, turnusy rehabilitacyjne, wczasy rodzinne, wczasy we dwoje, wczasy spa).

W związku z ogromną ilością atrakcji dla dzieci Hotel Panorama Morska otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

noclegi z dzieckiem nad morzem

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Jarosławiec ul. Uzdrowiskowa 15 76-107 Jarosławiec

www.panorama-morska.pl