Health Resort & Medical Spa Panorama Morska**** Jarosławiec

wczasy z dzieckiem nad morzem Jarosławiec

Marzą Wam się rodzinne wczasy nad morzem w luksusowym hotelu spa? Koniecznie musicie sprawdzić ofertę Hotelu Panorama Morska w Jarosławcu.

Sprawdź: Wakacje ALL INCLUSIVE

Wysoki standard, położenie zaledwie 350 m od plaży, bliskość latarni morskiej i nowoczesny aquapark – to główne zalety Panoramy Morskiej. W Jarosławcu, który jest jednym ze spokojniejszych nadbałtyckich kurortów, można miło spędzać czas z całą rodziną, a w hotelu na gości czekają kolejne atrakcje. Łącznie Panorama Morska udostępnia 400 pokoi, maksymalnie 6-osobowych, a część z nich posiada klimatyzację. Usytuowane są w kilku budynkach lub w domkach, które wspólnie ze stadniną, kortami, boiskami sportowymi, restauracjami i mini clubem tworzą prawdziwy wakacyjny resort.

rodzinne hotele nad morzem Jarosławiec

Atrakcje dla dzieci

Panorama Morska to miejsce, w którym rodziny z dziećmi traktowane są wyjątkowo. Specjalnie przygotowane atrakcje dają gwarancję, że maluchy nie będą się tu nudzić podczas pobytu. Dzieci w wieku od 3 do 8 lat mogą korzystać ze świetnie wyposażonych sal zabaw. W Świecie Dziecka „Tropi” czekają na nie baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie czy labirynty, a w mini clubie „Coco” masa gier i zabawek.  Poza tym działa tu też Playland „Jumbo”, w którym znajduje się 5 stanowisk z konsolami Xbox, gry interaktywne, planszówki – łącznie 37 różnego rodzaju gier dla dzieci w każdym wieku. Także na zewnątrz można szaleć na placach zabaw i huśtawkach oraz uprawiać sport na boiskach. Panorama Morska ma do zaproponowania także jazdę konną, zajęcia plastyczne, animacje i dyskoteki.

wczasy z dzieckiem nad morzem Jarosławiec

Aquapark - Panorama Morska - Jarosławiec

Kompleks basenowy w Panoramie Morskiej to w sumie 1700 m2 lustra wody. Są tu 2 baseny zewnętrzne z podgrzewaną w okresie wakacyjnym wodą, połączone zjeżdżalnią. Można w nich korzystać z leżanek, gejzerów powietrznych, grzybków i dysz wodnych. W basenie ze sztucznymi morskimi falami mogą się bawić nawet małe dzieci dzięki bardzo łagodnemu zejściu. Kryty basen „Wodna Bajka” ma głębokość 25 cm, podgrzewaną wodę i odpowiednie dla maluchów zjeżdżalnie. Pod dachem działa też basen z rwącą rzeką i 3 zjeżdżalniami. Jest tu również łaźnia parowa i grota z wodospadami. Dla gości hotelu park wodny jest bezpłatny.

hotel z aquaparkiem nad morzem Jarosławiec

aquapark jarosławiec panorama morska opinie hotel nad morzem

all inclusive nad morzem Bałtyk opinie

Spa & Wellness

Gdy dzieci bawią się pod okiem animatora czy w jednej z sali zabaw, rodzice mogą skorzystać z bogatej oferty masaży, zabiegów kosmetycznych i relaksujących. Do ich dyspozycji jest też sauna fińska, wanny z jacuzzi czy sanarium. Przeprowadzane są też zajęcia rehabilitacyjne dostosowane do zaleceń lekarza.

hotel przyjazny rodzinie Panorama Morska Jarosławiec

W Health Resort & Medical Spa działa też kilka restauracji, oferowane są różnorodne pakiety pobytowe (w tym m.in. wakacje All Inclusive, turnusy rehabilitacyjne, wczasy rodzinne, wczasy we dwoje, wczasy spa).

W związku z ogromną ilością atrakcji dla dzieci Hotel Panorama Morska otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

noclegi z dzieckiem nad morzem

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Jarosławiec ul. Uzdrowiskowa 15 76-107 Jarosławiec

www.panorama-morska.pl

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *