Xarasan Kids – plastry na ukąszenia

Kolorowe plasterki przynoszą dzieciom natychmiastową ulgę po ukąszeniu owadów, znoszą uczucie swędzenia i chronią przed nieodpartym odruchem drapania.

Czas wakacji i rodzinnych wyjazdów to jeden z najprzyjemniejszych okresów w roku. Jednak szczęśliwe chwile spędzane przy pięknej pogodzie na świeżym powietrzu łatwo mogą popsuć dotkliwe ukąszenia różnych owadów, np. komarów.

Komary są obecne wśród nas od ponad 30 milionów lat i wydaje się, że przez ten czas stały się ekspertami od namierzania ofiar do ukąszenia. Odpowiedzialne za to są samice komarów. Wyczuwają one zwiększone stężenie dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu, kwas mlekowy i inne składniki potu. Posługują się także termodetekcją przez co bardziej narażone na ukąszenia są dzieci i kobiety w trakcie owulacji.

Niektóre osoby nie są wrażliwe na ukąszenia komarów, a inne nie dość że są uwielbiane przez komary to dodatkowo każde ukąszenie skutkuje u nich obrzękiem, zaczerwienieniem oraz uczuciem uporczywego swędzenia. Z reguły u osób dorosłych reakcja jest znacznie słabsza niż u dzieci, u najmłodszych po ukąszeniu często występują nawet silne reakcje alergiczne.

U dzieci po ukąszeniu komarów powstają zaczerwienienia, a w miejscu ukąszenia zazwyczaj odczuwają silne swędzenie, które odruchowo drapią. Dzieciom bardzo ciężko opanować taki odruch i często tylko pogarszają sprawę, doprowadzając do dodatkowego podrażnienia a nawet ran. W takiej sytuacji rewolucyjne plastry Xarasan Kids są prawdziwym wybawieniem.

plastry Xarasan na ukąszenia

Xarasan Kids to transparentne plasterki niewielkich rozmiarów z obrazkami zwierzątek, które są nasycone naturalnymi składnikami, takimi jak ekstrakt z nagietka, żółtodrzew, lawenda, olejek z mięty pieprzowej, mentol oraz witaminy E i F. Mają działanie łagodzące, kojące i odświeżające.

plastry na ukąszenia komarów dla dzieci opinie

Ich niebywałą zaletą jest to, że chronią przed odruchem drapania, co pozwala zarówno dzieciom jak i rodzicom spać spokojnie.

Plastry są bezpieczne dla dzieci, nie zawierają alkoholu ani amoniaku. Można je stosować u dzieci w wieku 3 lat i starszych, naklejając bezpośrednio na ukąszenie. Maksymalny czas aplikacji to 8 godzin. Opakowanie zawiera 30 plastrów z aplikatorami, które pozwalają uniknąć kontaktu z palcami i umożliwiają higieniczną aplikację.

 

/artykuł sponsorowany/