Park Rozrywki Aktywnej Bartbo Butryny

atrakcje dla dzieci Butryny

Niedaleko Olsztyna działa park rozrywki oferujący masę różnorodnych aktywności. Coś dla tych, którzy lubią ruch i dużo emocji. Sprawdźmy więc, co skrywa w sobie ta niewielka wieś z wielkimi atrakcjami! Przed państwem Park Rozrywki Aktywnej Bartbo!

Niewielka wieś Butryny położona jest na Warmii, pośród lasów i jezior. Tuż obok znajduje się chętnie odwiedzane przez turystów jezioro Gim. Okoliczności przyrody zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu, a tutejszy Park Rozrywki Aktywnej Bartbo zapewnia bardzo wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Kompleks udostępnia wiele atrakcji odpowiednich dla osób w różnym wieku i o różnym temperamencie. Na świetną zabawę mogą tu liczyć zarówno mali i duzi.

park rozrywki Bartbo Butryny opinie

Atrakcje Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo Butryny

W parku nie sposób się nudzić. Dzięki szerokiej ofercie można zorganizować tu różnego rodzaju zajęcia i imprezy, albo po prostu korzystać ze znajdujących się tu atrakcji. Każda z nich wyróżnia się jakimś zaskakującym szczegółem. W parku linowym mamy do wyboru 6 tras o różnym poziomie trudności, od bardzo prostej, przy której dzieciom mogą asystować rodzice, do zaawansowanych, wzbogaconych emocjonującą kolejką tyrolską czy przejazdem rowerem na linie. Rozgrywki paintballa odbywają się w prywatnym lesie, przejażdżki quadami po specjalnie przygotowanym torze lub w wymagającym terenie. Wielkie emocje zapewnia też jazda olbrzymim monster truckiem albo terenowym samochodem Rhino. Możliwości zabawy jest tu jednak dużo więcej – kule sferyczne, segwaye, strzelnica. Na wyróżnienie zasługują rodzinne atrakcje, które zapewniają bliski kontakt z natury – labirynt w kukurydzy, specjalnie przygotowane łowisko ryb, miejsca na ognisko czy wiaty grillowe. Nie mogło też zabraknąć obszernego placu zabaw dla dzieci.

atrakcje dla dzieci Olsztyn

Parku rozrywki Bartbo organizuje także atrakcje na zamówienie, imprezy integracyjne, festyny, pikniki. Przygotowywane są zajęcia dla kolonii, przedszkoli i szkół. Specjalne zamówienia są realizowane także zimą, kiedy istnieje możliwość jazdy na skuterach śnieżnych czy budowy igloo.

atrakcje dla dzieci Butryny

Godziny otwarcia Park Rozrywki Aktywnej Bartbo Butryny

  • wakacje: codziennie od 11:00 do 22:00
  • wrześniowe weekendy: 11:00 - 19:00
  • pozostałe miesiące – po wcześniejszym uzgodnieniu

Lokalizacja Park Rozrywki Aktywnej Bartbo Butryny

Sprawdź także:

Olsztyn – najlepsze atrakcje dla dzieci