Park Rozrywki Energylandia właśnie świętował swoje 9 urodziny w niezwykłym stylu!

Podczas urodzinowej imprezy przygotowano wiele atrakcji, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń wszystkim odwiedzającym. Na szczególną uwagę zasługiwał ogromny tort, który stanowił główną atrakcję całego wydarzenia. Udekorowany z dbałością o szczegóły, zachwycił zarówno wzrok, jak i podniebienie Gości. Dodatkowo pojawiły się specjalne pokazy i animacje dla dzieci. Nie zabrakło również tysięcy gadżetów!

Energylandia urodziny 2023 - 9 (3) Energylandia urodziny 2023 - 9 (5)

Energylandia, będąca jednym z największych parków rozrywki w Europie, kontynuuje swoją misję dostarczania wyjątkowych przeżyć i radości dla wszystkich Gości. Właśnie tutaj czekają na Ciebie 123 atrakcje w 6 strefach tematycznych, w tym 18 roller coasterów i 25 atrakcji dla dzieci od 2 roku życia. W cenie jednego biletu każdy otrzymuje również wstęp do Parku Wodnego nr 1 w Europie, to idealna okazja na zabawę pełną adrenaliny na roller coasterach z relaksem w zaciszu Water Parku.

 

Najbliższe wydarzenie w Energylandii to Magic Night & Beach Party – za tą nazwą kryje się zabawa w królestwie roller coasterów, aż o 3 godziny dłużej! Bilety do Energylandii można nabyć poprzez oficjalną stronę parku: https://ticket.energylandia.pl/ lub w kasach biletowych w dniu imprezy. Nie przegap okazji, aby dołączyć do tej gorącej zabawy & Beach Party oraz cieszyć się niepowtarzalnymi atrakcjami Parku Rozrywki Energylandia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *