Ju-Huu – Park Linowy w Jarosławcu

Hasanie wśród drzew, wspinaczki, zjazdy na linie i tory przeszkód – dzieci uwielbiają spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu i właśnie to umożliwia im Park Linowy „Ju-Huu” w Jarosławcu.

 

Sprawdź koniecznie:

jarosławiec gdzie z dzieckiem opinie noclegi z atrakcjami

Park Linowy – atrakcje dla dzieci

Park Linowy Ju-Huu usytuowany jest na terenie Ośrodka Wypoczynku „Bałtyk” i znajduje się w bliskiej odległości od wejścia na plażę. Otwarty w sezonie letnim przyciąga całe tłumy aktywnych dzieci, które chcą spróbować swoich sił podczas wspinaczki. To prawdziwy raj dla maluchów lubiących aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.Park Linowy Jarosławiec opinie

Na dzieciaki czekają aż trzy różne tory: łatwy, trudny, oraz otwarty minionego lata tor górny. Na łatwym torze dzieci przyzwyczają się do wysokości i będą musiały pokonać dwanaście przeszkód. Kiedy już oswoją się z przebywaniem nad ziemią – mogą spróbować trudniejszego toru, gdzie przygotowano dla nich aż jedenaście przeszkód. Ich trasy mieszczą się na wysokościach od 1 metra do 2,5 metrów. Z kolei wspomniany trzeci tor przeznaczony jest dla najbardziej odważnych, gdyż umieszczony jest na wysokości i cieszy się dużą popularnością.

Ju Hu Park Linowy Jarosławiec atrakcje

Co ciekawe istnieje również możliwość zorganizowania urodzin dziecka w Parku Linowym Ju-Huu. To świetnie miejsce na urodzinową imprezę, podczas której dzieci będą mogły korzystać z torów, a obsługa parku zajmie się dodatkowo grami integracyjnymi i konkursami.

Liczne kładki, tyrolki, huśtawki, mosty i liany z pewnością pozwolą dzieciom na świetne spędzenie czasu na wakacjach i zarazem dostarczą im niezapomnianych wrażeń

Ju-Huu Park Linowy – cennik

Wejście na tor łatwy: 25 zł
Wejście na tor trudny: 25 zł
Wejście na tor górny: 30 zł
Karnet na 5 wejść: 100 zł (dopłata do toru górnego: 5 zł)
Karnet na 10 wejść: 170 zł (dopłata do toru górnego: 5 zł)

Park Linowy Ju-Huu w Jarosławcu czynny jest od 1 lipca do 30 sierpnia.

Czekamy na Wasze opinie!