Park Ewolucji Sławutówko

Po drodze nad morze, pomiędzy Redą a Władysławowem znajduje się niewielka miejscowość Sławutówko. Dotąd znana raczej niewielkiej grupie dzięki wyciągowi do nart wodnych, jednak teraz może stać się prawdziwym magnesem przyciągającym rodziny z dziećmi. Wszystko dzięki właśnie otwartemu Parku Ewolucji. Czy tak będzie?  Czy atrakcja jest godna polecenia? A może lepiej omijać Park szerokim łukiem? Właśnie dlatego postanowiliśmy odwiedzić najnowszą atrakcję i podzielić się z Wami opinią - nasze zdjęcia poniżej, a na samym końcu opinia - czekamy również na Wasze opinie w komentarzach! 

Sprawdź koniecznie: Reda Aquapark z rekinami!

batyskaf kino park ewolucji sławutówko opinie

park ewolucji batyskaf kino 7d opinie sławutówkokino prehistoryczne park ewolucji atrakcje sławutówko

sławutówko atrakcje dla dzieci park ewolucji opinie
dinozaury sławutówko opinie

Park Ewolucji - Sławutówko - OPINIA

Ten park edukacji i rozrywki może stać się doskonałym uzupełnieniem turystycznej oferty okolic Pucka i Władysławowa. Znajdziecie w nim kino prehistoryczne, które przeniesie Was do czasów, kiedy powstała Ziemia. Wesoły dinozaur Arnolnd przez zabawę przybliży Wam poprzez zabawę kilka ciekawych faktów. Możecie przejść się ścieżką dinozaurów (nie mylcie tego Parku Ewolucji z Parkiem Dinozaurów - jest ich tu znacznie mniej i nie stanowią głównej atrakcji). Zdecydowanie najciekawszą atrakcją jest multimedialny seans w batyskafie. Już sam wygląd robi wrażenie, jednak seans 7D, podczas którego  spotkasz się oko w oko z mieszkańcami mórz i oceanów zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach! Młodsze dzieciaki mogą się w kilku momentach wystraszyć, dlatego jeśli wiecie, że Wasze dzieci nie lubią mocniejszych emocji, może warto odpuścić im tą atrakcję.

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

Zobaczcie sami:

Wspólnie z dzieciakami możecie pojeździć kolejką jaskiniowców czy przejechać się pojazdem rodem z Flinstonów. Na końcu czeka na Was plac zabaw - pięknie wykonane drewniane domki ze zjeżdżalniami - aż chciałoby się ich jeszcze więcej.

Aktualizacja 2019:  Plac zabaw został rozbudowany - to obecnie ponad 500 m2

Wśród nowych atrakcji znajdziecie replikę jednej z najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych, pochodzącej z epok neolitu i brązu "STONEHENGE". Dodano też ekspozycję "Obrazy Prehistorii" jedenaście ekspozycji przedstawiających codzienne życie najstarszych przodków człowieka.

Sprawdź również: 

Półwysep Helski i okolice z dzieckiem - atrakcje w promieniu 30 km od Władysławowa

Przejście całości wraz z korzystaniem z wszystkich atrakcji zajęło nam godzinkę i pozostał lekki niedosyt. Bilet dla rodziny 2+2 to koszy 176 pln - czy dużo czy mało pozostawiamy Wam do rozważenia. Pewnym jest, że chciałoby się spędzić tam trochę więcej czasu. Parki typu Łeba Park czy Sea Park mają już za sobą kilka lat doświadczenia i rozwoju więc tam znajdziecie znacznie więcej atrakcji, jednak i cena w nich jest znacznie wyższa (Łeba Park to odpowiednio 220 pln; Sea Park 216 pln).

Nasza opinia z 2017 r.:

Plusy: - całość wykonana z dbałością o szczegóły - BRAWO! - seans w Batyskafie to zdecydowanie najmocniejsza atrakcja Parku

Minusy: - brak ławeczek, miejsc do siedzenie poza lokalami gastronomicznymi (przy placu zabaw aż sie prosi!) - brak toalet w pierwszej częsci parku (obok kina/gastronomii/batyskafu), za "potrzebą" trzeba udać się na koniec parku

plac zabaw dla dzieci park ewolucji Sławutówko

dinozaury Park Ewolucji Sławutówko opinie zdjęcia atrakcje park ewolucji sławutówko opinie z dzieckiempark dinozaurów sławutówko opinie ceny

park ewolucji sławutówko opinie atrakcje dla dzieci

Opinie Park Ewolucji Sławutówko

park ewolucji Sławutówko ceny biletów opinie atrakcje

plac zabaw Sławutówko park ewolucji

Jak widzicie, nam się podobało, pomimo, że chcielibyśmy trochę więcej, jednak jesteśmy przekonani, że ta atrakcja ma olbrzymie możliwości rozwoju i w najblższych latach pozystywnie nas jeszcze zaskoczy. Czekamy też na Wasze opinie! Jak było? Rozczarowanie czy wręcz przeciwnie?!

Tuż obok znajduje się OSADA SŁOWIAŃSKA SŁAWUTÓWKO

Sprawdź również: Półwysep Helski - najlepsze atrakcje dla dzieci

Park Ewolucji Sławutówko - godziny otwarcia

  • lipiec - sierpień: 9.00 - 20.00
  • wrzesień, październik, kwiecień, maj, czerwiec: 9.00 - 17.00

Ceny biletów - Park Ewolucji

Sezon wysoki
  • Bilet normalny - 49 pln
  • Bilet ulgowy - 39 pln
  • Bilet grupowy - 29 pln
  • Dzieci do lat 4 -  1 pln
Sezon niski (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień i październik)
  • bilet normalny: 39zł
  • bilet ulgowy: 29zł
  • dzieci poniżej 4 lat: 1zł
  • bilet grupowy: 24zł/29zł

Lokalizacja Park Ewolucyjny Sławutówko

Dojazd na miejsce możliwy jest przy pomocy własnego transportu oraz autobusu PKS linii 650, kursującego na linii Gdynia - Karwia.

cennik park ewolucji sławutówko bilety

Po zwiedzaniu zapraszamy na

17 comments

Leave Comment