Ośrodek Wypoczynkowy Helena Jeziorowskie

noclegi dla dzieci ośrodek Helena Mazury

Prawdziwa ostoja ciszy na Mazurach, w której rodziny z dziećmi będą czuły się doskonale.

Położenie ośrodka Helena daje gwarancję spokojnego wypoczynku na łonie natury. Kompleks znajduje się zaledwie kilkanaście kilometrów od popularnego wśród turystów Giżycka, ale usytuowany jest bezpośrednio nad objętym strefą ciszy, wyjątkowo czystym jeziorem Gołdopiwo, na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, na skraju Puszczy Boreckiej.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

Mazury wczasy z dziećmi atrakcje

Ośrodek zajmuje powierzchnię 2 ha pełnych zieleni, uroczych alejek, roślin ozdobnych, ławeczek i altanek. Goście mają do dyspozycji łącznie 130 miejsc noclegowych w 43 pokojach zlokalizowanych w dwóch budynkach oraz w 11 domkach letniskowych. Wszystkie pokoje i domki posiadają łazienkę, telewizor i dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W budynku głównym znajdują się też pokoje z balkonami i osobnymi saunami, a także apartamenty i pokoje typu studio. Domki posiadają też tarasy.

hotel przyjazny rodzinie Helena Mazury opinie

Atrakcje

Dzięki pięknej przyrodzie w ośrodku i w najbliższej okolicy można bardzo miło spędzać czas na świeżym powietrzu. Warto wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową – w Helenie działa wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking. Położenie nad jeziorem i przepływającą przez nie rzeką Sapiną pozwala uczestniczyć w spływie kajakowym, cieszyć się prywatną piaszczystą plażą albo popływać rowerem wodnym. Na terenie ośrodka znajdują się też boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla i ognisko.

rodzinne atrakcje Mazury ośrodek z atrakcjami dla dzieci

Wiele atrakcji znajdziemy także pod dachem. Jest tu kawiarnia z tarasem, ogród zimowy, sala kominkowa z barkiem, dwutorowa kręgielnia, stoły do bilardu, ping-ponga i piłkarzyki. Odprężyć można się także w strefie relaksu, na którą składa się siłownia, sauna i jacuzzi. Dla maluchów przygotowano salę zabaw z basenem z piłeczkami, zjeżdżalnią i wielkimi klockami. Poza tym prowadzone są programy animacyjne dla dzieci i dorosłych, np. poranna gimnastyka, zabawy i gry sportowe, karaoke, dyskoteki, warsztaty plastyczne i kulinarne, a także konkursy. W wakacje i długie weekendy przewidziano też specjalne atrakcje.

kręgielnia Mazury Helena opinie

Ze względu na bajeczne położenie i ogromne możliwości spokojnego wypoczynku Ośrodek Wypoczynkowy Helena otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeOśrodek Wypoczynkowy Helena

Jeziorowskie 31

11-612 Kruklanki

www.owhelena.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *