Ośrodek Wypoczynkowy Helena Jeziorowskie

noclegi dla dzieci ośrodek Helena Mazury

Prawdziwa ostoja ciszy na Mazurach, w której rodziny z dziećmi będą czuły się doskonale: rodzice odpoczną, a dzieci nie będą się nudzić.

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy HELENA znajduje się w samym sercu Mazur, tylko 18 km od Giżycka, bezpośrednio nad objętym strefą ciszy, wyjątkowo czystym jeziorem Gołdopiwo. Bezpośrednim sąsiadem ośrodka jest piękna Puszcza Borecka, z dostępną dla turystów pokazową zagrodą żubrów. Położenie ośrodka HELENA daje gwarancję spokojnego wypoczynku na łonie natury, a jednocześnie jest świetną bazą wypadową dla osób pragnących zwiedzić okoliczne atrakcje.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

Mazury hotel noclegi dla rodzin z dziećmi atrakcje opinie Helena

 Teren ośrodka obejmuje powierzchnię 2 ha pełnych zieleni, uroczych alejek, roślin ozdobnych, ławeczek i altanek. Goście mają do dyspozycji łącznie 130 miejsc noclegowych w 43 pokojach w dwóch budynkach (hotelowym i kawiarni) oraz w 11 domkach letniskowych. Wszystkie pokoje i domki posiadają m.in. łazienkę, TV, lodówkę, czajnik, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W budynku hotelowym znajdują się również pokoje z balkonami i saunami, pokoje o podwyższonym standardzie, a także pokoje typu studio i apartamenty. Bezpośrednio przed domkami znajduje się teren zielony ze stołami, ławkami i huśtawkami. Na życzenie Gości dostępnych jest wiele przedmiotów ułatwiających życie rodzinom z dziećmi – łóżeczka, wanienki, krzesełka do karmienia, plastikowe naczynia i sztućce. W cenie letniego pobytu oferowane są bardzo smaczne i bogate bufetowe posiłki (śniadania i obiadokolacje), a menu jest dostosowane do potrzeb i gustów również najmłodszych Gości.

Mazury ośrodek hotel nad jeziorem dla rodzin z dziećmi Helena opinie pensjonat noclegi

Atrakcje

Dzięki pięknej przyrodzie i bogatej rekreacyjnej infrastrukturze ośrodka można bardzo miło i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Do dyspozycji Gości są 2 plaże (trawiasta i piaszczysta), bezpłatna wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery, kajaki i łodzie wiosłowe), boisko do gry w siatkówkę/koszykówkę, kijki do Nordic Walking, leżaki, strefa hamakowa i sauna fińska nad samym jeziorem. Najmłodszym wesołe i aktywne spędzenie czasu zapewni m.in. certyfikowany plac zabaw na świeżym, mazurskim powietrzu. Położenie ośrodka nad jeziorem i przepływającą przez nie rzeką Sapiną pozwala uczestniczyć w spływach kajakowych, a na miłośników wycieczek rowerowych czekają specjalne trasy (największą popularnością cieszy się ta wokół jeziora). Wieczorny relaks zapewni natomiast wieczór grillowy na widokowym tarasie kawiarni lub ognisko z kiełbaskami nad brzegiem jeziora.

rodzinne atrakcje Mazury ośrodek z atrakcjami dla dzieci

Niekorzystna aura w niczym nie zakłóci aktywnego wypoczynki i tak potrzebnego wszystkim relaksu - wiele atrakcji znajdziemy również pod dachem. Na terenie ośrodka znajduje się kawiarnia z zadaszonym tarasem, ogród zimowy, sala kominkowa z barkiem, dwutorowa kręgielnia, stoły do bilardu, ping-ponga i piłkarzyki. Odprężyć można się także w strefie relaksu, na którą składa się siłownia, sauna i jacuzzi. Dla maluchów przygotowano bogato wyposażony pokój zabaw z basenem z piłeczkami, zjeżdżalnią i wielkimi klockami. W okresie wakacyjnym i w długie świąteczne weekendy prowadzone są programy animacyjne dla dzieci i dorosłych, np. zajęcia sportowe, poranna gimnastyka, karaoke, dyskoteki, warsztaty plastyczne i kulinarne, a także różnego rodzaju gry i konkursy.

kręgielnia Mazury Helena opinie

Ze względu na bajeczne położenie i ogromne możliwości spokojnego wypoczynku Ośrodek Wypoczynkowy Helena otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeOśrodek Wypoczynkowy Helena

Jeziorowskie 31

11-612 Kruklanki

www.owhelena.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *