Coverover Active Comfort – turystyczne okrycie dla dzieci

Jeżeli lubicie aktywnie spędzać czas z dzieckiem i chcecie uniezależnić się od warunków atmosferycznych, powinniście sprawdzić Coverover, zapewniający maluchom ciepło w każdej sytuacji.

Nawet najwspanialszą rodzinną wycieczkę może zepsuć deszcz, wiatr i chłód. Nie  jesteśmy w stanie przewidzieć pogody ze stuprocentową skutecznością, ale to nie powód, żeby nie wychodzić z domu i tracić wiele okazji do wspólnego spędzania czasu. Dzięki nowemu polskiemu wynalazkowi Coverover możemy bawić się na świeżym powietrzu bez obaw o to, że nasz maluch zmarznie.

kocyk do wózka Coverover

Coverover to uniwersalne okrycie dla dzieci od 1 roku do 5 lat. Jest połączeniem kocyka, wkładki do wózka, śpiworka i peleryny przeciwdeszczowej. Można go też używać w fotelikach rowerowych i na sankach. Po rozłożeniu staje się pledem do wykorzystania np. podczas pikniku. Dzięki temu zyskujemy jedno okrycie na każdą pogodę, przez cały rok.

Coverover okrycie dla dzieci na rower

Innowacyjność Coverover polega na tym, że w przeciwieństwie do dotychczas stosowanych okryć (śpiworki, otulacze, koce) okrywanie następuje przez głowę. Przypomina trochę poncho z systemem otworów na pasy od wózka. Układ suwaków po bokach i z przodu pozwala regulować wielkość otworów na ramiona i dostęp chłodnego powietrza od przodu, dzięki czemu można szczelnie okryć dziecko jak w śpiworku, albo też pozostawić nóżki i rączki na wierzchu pozwalając na swobodę ruchów bez ryzyka przewiania klatki piersiowej, bo nie zsuwa się z dziecka w trakcie użytkowania. Wykonany jest z nowoczesnych tkanin wykorzystywanych w odzieży sportowej (softshell lub bawełna nieprzemakalna) oraz zaprojektowany w sposób dostosowany do różnorodnych potrzeb dziecka i jego aktywnego rodzica. Pozwala też na szybkie zakrywanie i odkrywanie malucha w razie szybko zmieniających się warunków pogodowych. Jeśli chcemy, możemy zostawić buciki dziecka na zewnątrz, a w razie potrzeby zakryć je specjalnie wywijaną kieszenią. Coverover jest oddychający, a jednocześnie nieprzemakalny, posiada kaptur mieszczący się na kask rowerowy, co bardzo przydaje się podczas wakacyjnych wycieczek.

coverover fotelik rowerowy przeciwdeszczowy

W zestawie zawiera wygodny pokrowiec, a po złożeniu zajmuje nie więcej miejsca niż 1,5-litrowa butelka wody. Nadaje się do zamocowania w każdym wózku spacerowym i każdym foteliku rowerowym. Dodatkowo wyposażony jest w odblaski.

Coverover firmy Kimza otrzymał Nagrodę Rodziców 2016 portalu Zabawkowicz.pl w kategorii tekstylia.

Zobaczcie jak Coverover świetnie się sprawdza na foteliku rowerowym:

Więcej informacji: https://pl.coverover.eu/