Opaski Sea-Band-koniec z chorobą lokomocyjną!

Sea Bands opaski akupresurowe cena

Każdy wyjazd jest dla Waszego malucha udręką? Źle się czuje i cierpi na chorobę lokomocyjną? Teraz jest na to sposób!

Jeżeli podczas podróży samolotem, samochodem, pociągiem czy statkiem Waszemu dziecku często robi się niedobrze, ma nudności i przez to nie może cieszyć się z wakacji, na pewno wiecie, jak wielkim problemem może być choroba lokomocyjna. Środki farmakologiczne nie zawsze są skuteczne i mogą powodować ospałość. Ale jest zupełnie naturalna metoda, która nie powoduje skutków ubocznych i pomoże Wam pokonać tę dokuczliwą dolegliwość.

nudności u dzieci leki porady opinie choroba lokomocyjna opaski dla dzieci

Akupresura na chorobę lokomocyjną?

Słyszeliście kiedyś o akupresurze? To stosowana od ponad 4 tysięcy lat chińska metoda leczenia polegająca na dotykaniu i ucisku określonych punktów na ciele. Angielskie opaski akupresurowe Sea-Band wykorzystują właśnie tę technikę. Założone na nadgarstki uciskają punkt P6 (Nei-Kuan), który odpowiada za zahamowanie nudności i wymiotów. Działają niemal natychmiastowo (po 2-5 minutach) i przez cały czas noszenia. Są estetyczne i można je używać przez wiele lat. Nadają się do prania.

Sea Band opaski choroba lokomocyjna

To nie kolejny cudowny wynalazek, którego producenci składają obietnice bez pokrycia. Sea-Band to środek medyczny poddany testom klinicznym w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. w USA, Niemczech czy Włoszech. W Anglii sprzedawane są od 20 lat, a obecnie dostępne są w 50 innych państwach. Stosowane są także przez lekarzy i szpitale. Skuteczność uciskania punktu P6 została potwierdzona wieloma badaniami, których wyniki publikowane były w wielu uznanych pismach medycznych, m.in. w British Medical Journal, The Lancet, Journal of the Royal Society of Medicine, Journal of the American Society of Obstetricians & Gynaecologists. Opaski Sea-Band można nabyć w aptece. Ich cena to około 45 zł za parę.

Co ważne, opaski mogą być stosowane nie tylko w przypadki choroby lokomocyjnej, ale także w przypadkach nudności migrenowych, związanych z ciążą czy chemioterapią. Są bezpieczne dla dzieci od 3. roku życia, kobiet w ciąży i pacjentów hospitalizowanych.

Producent gwarantuje 100% satysfakcji lub zwrot gotówki Pacjentom do 30 dni od daty zakupu przy kwocie nie większej niż 50 zł (dot. 1 pary opasek na kupującego).

Szczegóły promocji na:
www.opaskinanudnosci.pl/gwarancja

Promocja obowiązuje do dnia 31.12.2017

Więcej informacji na: www.opaskinanudnosci.pl