Notatki przyszłej matki

W cyklu „Z bloga wzięte” mamy przyjemność rekomendacji kolejnego ciekawego i zupełnie nowego miejsca w sieci „Notatki przyszłej matki”.

Bloga prowadzi Marta – pełna niepohamowanego apetytu na życie początkująca blogerka. Z wykształcenia pedagog, animator zabaw dla dzieci, terapeuta i coach. Teraz jako matka kilku miesięcznej Hani prowadzi bloga o życiu, wychowywaniu i dążeniu do celów. Jednym z nich są podróże, które Marta uwielbia, jednak jej mąż wręcz przeciwnie. Zajęło jej trochę czasu aby przekonać go, że podróże są świetne, zarówno te kilkudniowe, jak i dwu czy też jednodniowe. Odkąd Hania pojawiła się na świecie (4,5 miesiąca) nic się pod tym względem nie zmieniło, chcą zarazić dziecko podróżami już od najmłodszych lat.

z niemowlakiem nad BałtykiemPoza całą masą parentingowych wpisów dowiecie się dlaczego Warszawa może być sposobem na upały, jak wyglądają wakacje z kilkumiesięcznym dzieckiem nad Bałtykiem, jak ciekawie spędzić weekend w Płocku i co Mazury mają do zaoferowania we wrześniu. To dopiero początek małych i dużych podróży małej Hani, dlatego trzymamy kciuki za dalsze ciekawe wypady już dziś zapraszając wszystkich do śledzenia http://notatkiprzyszlejmatki.blogspot.com/

blog podroze z dzieckiem notatki przyszłej matki