Port Dzieci – bezpieczna przystań na wczasy z dzieckiem nad morzem

Większość rodziców poszukując miejsca na wypoczynek chce mieć pewność, że wybrany hotel będzie przyjazny rodzinie, a dzieciaki będą miały co robić nawet kiedy pogoda nie będzie rozpieszczać. To właśnie dlatego szukamy sprawdzonych miejsc na noclegi z atrakcjami dla dzieci. Z myślą o najmłodszych turystach w nadmorskim Pensjonacie Wojciech we Władysławowie otwarto Port Dzieci – czyli wewnętrzną salę zabaw, która dostarczy atrakcji dla dzieci w wieku 3-7 lat. Zjeżdżalnie, basen z kulkami, domki czy gry multimedialne to tylko część z atrakcji, które czekają na najważniejszych gości Pensjonatu położonego w cichej dzielnicy z widokiem na Zatokę.

Dlaczego Władysławowo to dobry wybór na wypoczynek z dziećmi nad morzem?

To idealna baza do zwiedzania całego Pomorza- blisko do Trójmiasta, Hel w zasięgu wzroku, a i w samym Władysławowie nie brakuje atrakcji dla najmłodszych: Ocean Park z eksponatami ssaków wodnych w tym wieloryba w skali 1:1, park linowy, muzuem motyli, basen ze zjeżdżalnią, wesołe miasteczko czy w końcu największa piaskownica czyli plaża!

Jednak dla udanego wypoczynku nie zapomniano o rodzicach – to dla nich w maju uruchomiono strefę SPA z Całoroczną Słoneczną Plażą oraz saunami, które zapewnią ciepło i opaleniznę w każdą pogodę. Wakacje już za niecałe dwa miesiące – więc może czas najwyższy zaplanować letni rodzinny urlop nad morzem.
Więcej na www.Pensjonat-Wojciech.pl