Narty Tylicz – wyciągi dla dzieci i nie tylko

atrakcje dla dzieci narty tylicz wyciągi

Co najbardziej cieszy dzieci zimą? Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna: śnieg. I choć z roku na rok mamy go coraz mniej, przy okazji dłuższej przerwy świątecznej czy ferii zimowych, warto zaplanować wyjazd do miejsca, w którym nasze pociechy będą mogły szaleć w białym puchu. Jednym z tych miejsc jest Stacja Narciarska Tylicz. Moc wrażeń gwarantowana – sprawdźcie sami, co czeka na Was na miejscu!

gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje wyciągi

Stacja Narciarska Tylicz – na narty z dzieckiem

Tylicz to niewielka miejscowość położona w województwie Małopolskim. I choć znajdziemy tutaj sporo zabytkowych budowli, takich jak Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła czy Cerwiew Św. Kosmy i Damiana, to niewątpliwie największą atrakcją jest ciesząca się ogromną popularnością Stacja Narciarska Tylicz. To idealne miejsce na rodzinny wyjazd z dzieckiem, w którym zarówno my, jak i nasze pociechy nie będziemy się nudzić.

Jedną z atrakcji tej stacji jest snowtubing znajdujący się przy kolei nr 1, gdzie czeka na nas specjalnie przygotowany śnieżny tor. To miejsce, w którym świetnie będą bawić się nie tylko dzieci, ale i dorośli! Zjeżdżalnie czynne są codziennie od godziny 11:00 do 19:00.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców, którzy często udają się na tor z najmłodszymi pociechami – Stacja Tylicz od bieżącego sezonu może pochwalić się bardzo wyjątkowym miejscem. Mowa oczywiście o bawialni Leśna Chatka, gdzie rodzice mogą bezpiecznie pozostawić najmniejsze dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Czekają tam na nich animatorzy, którzy zapewnią dzieciom wiele atrakcji.

atrakcja dla dzieci zimą bawialnia narty

wyciągi atrakcje dla dzieci zimą narty tylicz

Na prawdziwych fanów białego szaleństwa czeka cała masa atrakcji!  Mowa tutaj o aż 7 trasach narciarskich (łatwej i średniej trudności), pagórkach saneczkowychski tour. Nie zabraknie oczywiście kolei krzesełkowej, oraz wyciągów: taśmowy i orczykowy.

Sprawdź również: Ferie zimowe z dziećmi – pakiety hotelowe

Wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w górach z pewnością zainteresuje również fakt, iż na terenie obiektu mieści się Stacja szkoła i przedszkole, prowadzona przez szkołę narciarską Pomarańcza. Wykwalifikowani instruktorzy (a jest ich aż ponad 40!) zadbają nie tylko o nasze postępy w nauce, ale i bezpieczeństwo. Na dzieci w wieku 4-6 lat czeka Przedszkole Misia Tylusia, z kolei te w wieku 6-9 lat mogą podszkolić swoje umiejętności w Akademii Kubusia.

narty z dzieckiem atrakcje dla dzieci zimą

Na miejscu czekają na nas aż cztery różne parkingi, więc nie powinniśmy mieć najmniejszych problemu z zaparkowaniem naszego pojazdu. Nie musimy także obawiać się o bezpieczeństwo, ponieważ na terenie obiektu znajduje się punkt medyczny. A kiedy już opadniemy z sił, na stoku czeka na nas Bistro Sztruks, które uraczy nas nie tylko aromatyczną kawą i słodkościami. W godzinach porannych możemy posilić się pysznym śniadaniem przy ciepłym kominku. Nie brakuje też zup, regionalnych przysmaków i dań obiadowych, przygotowanych z ekologicznych, pochodzących często ogródków gospodarzy. W bogatym menu bistro z pewnością każdy znajdzie coś smacznego dla siebie.

gdzie zimą z dzieckiem rodzinne atrakcje dla dzieci tylicz

Narty Tylicz – godziny otwarcia

Stacja Narciarska Tylicz w sezonie 2022/2023 czynna jest codziennie, w godzinach: 9:00 – 20:00. Istnieje możliwość zakupu zarówno karnetów godzinowych, jak i kilkudniowych.

Snowtubing: 11:00 – 19:00
Bawialnia: od niedzieli do piątku – 10:00 – 16:00
Akademia Kubusia: od poniedziałku do piątku – 10:00 – 13:00

Sprawdź również:
Najlepsze miejsca na narty z dzieckiem w Polsce

narty tylicz rodzinne atrakcje dla dzieci góry z dzieckiem

stacja narciarska tylicz rodzinne atrakcje dla dzieci

Stacja Tylicz – lokalizacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *