Myszogród – Zakopane

Wybierasz się na urlop do Zakopanego i masz ochotę przenieść się do wyjątkowego i magicznego świata? Koniecznie dodaj do swojej listy Myszogród i sprawdź, jakie atrakcje czekają na miejscu!

Zakopane rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Myszogród – czy warto odwiedzić?

Myszogród jest całkowicie nową atrakcją na mapie Zakopanego, więc jeśli myślisz, że wraz z rodziną widzieliście już wszystko – koniecznie zajrzyjcie do tego miejsca! Przeniesiecie się tutaj w całkowicie bajkowy, miniaturowy i magiczny świat – pełny maleńkich gryzoni! Nie od dziś wiadomo, że myszy są bardzo inteligentnymi zwierzętami, więc obserwacja ich codziennego życia wśród uroczych domków i innych elementów z pewnością będzie bardzo interesującym zajęciem!

Myszogród do ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni, na której żyje 1000 myszek z całego świata! Białe, brązowe, duże, małe i łaciate – jest ich tutaj całkiem sporo i mieszkają wśród kilkunastu tematycznych aranżacji. Zobaczymy je między innymi w Podniebnej Wiosce, w Magicznym Lesie, na Marsie, na zaginionej wyspie, w Śnieżnej Krainie i Książkowym Domu!

Zobacz również:
–> Góralski Ślizg – rodzinna zjeżdżalnia Zakopane <–

Wizyta w Myszogrodzie to nie tylko wspaniała rodzinna atrakcja, ale i świetny sposób na pokonanie lęku przed gryzoniami i możliwość spojrzenia na nie z zupełnie innej perspektywy! W końcu myszka w bajkowy świecie wygląda zdecydowanie bardziej uroczo niżeli w kącie w garażu, prawda?

Myszogród Zakopane opinie ceny

Myszogród – cennik biletów i godziny otwarcia

Bilet normalny – 17 zł
Bilet ulgowy – 14 zł
Bilet rodzinny (min. 2+1) – 14 zł za osobę

Myszogród w Zakopanem otwarty jest codziennie od godziny 10:00 do 20:00.

Myszogród Zakopane godziny opinie atrakcje

Lokalizacja: