MuseARTa – odzież z piękną sztuką dla rodzin z dziećmi

Vincent van Gogh - Kwitnący migdałowiec musearta
Lato już trwa w pełni, jednak mimo wszechobecnych upałów, warto nadal dbać o swoją garderobę! Zapomnijcie jednak o tradycyjnych i standardowych elementach ubioru (i nie tylko) – dziś pokażemy wam, że moda zarówno wasza, jak i waszych dzieci może być nie tylko ciekawa, ale i… pełna pięknej sztuki. Pozwólcie, że przedstawimy wam produkty MuseARTa! Kto wie, może i wy pokochacie te niezwykłe przedmioty!

MuseARTa to niezwykła szansa na włączenie największych dzieł sztuki do swojej garderoby i zarazem całego życia. Na stronie MuseARTa możesz przeglądać produkty z dziełami sztuki w kolekcji muzeów pokroju Narodowej Galerii Sztuki, Starej Galerii Narodowej w Berlinie, Muzeum Książąt Czartoryskich czy Royal College of Music Museum… a to zaledwie początek długiej listy! Jeżeli natomiast macie swojego ulubionego artystę z dawnych epok, to prawdopodobnie też ujrzycie tu jego najbardziej znane prace (niech za przykład posłużą Michał Anioł czy Vincent van Gogh), oczywiście przeniesione na tekstylia! Szukajcie, a znajdziecie – zaufajcie nam!

recznik gwiazdzista noc musearta

To świetny dowód na to, że sztuka może stać się częścią naszego życia. Tym, co wyróżnia tą, co by nie mówić — niezwykłą markę — jest wykorzystanie znanych dzieł sztuki odwzorowanych na tekstyliach pokroju ręczników czy skarpetek w bardzo dokładny sposób. Wysoka jakość szczegółów to oczywiście nie wszystko, gdyż produkty te mają bardzo dużą zawartość bawełnianej przędzy, więc na pewno poczujecie, czym jest wygoda! Coś takiego nie może pozostać bez uwagi!

Katsushika Hokusai - Góra Fudżi musearta

Jeżeli jeszcze nie wiecie, dlaczego warto zainteresować się tym, co oferuje MuseARTa, to jako rodzice i zarazem miłośnicy podróżowania koniecznie musicie sprawdzić najnowszą kolekcję tej marki. Z uwagi na panującą pogodę, koniecznie sprawdźcie selekcję ręczników plażowych i kąpielowych! Możecie mieć pewność, że na pewno wyróżnicie się na każdej plaży, na którą zawitacie! To oczywiście nie wszystko, co zwróciło naszą uwagę. Nie sposób też przejść obojętnie obok kolekcji skarpetek z dziełami sztuki — w tym również skarpetek dla dzieci i niemowląt. Kto jak kto, ale rodzice powinny doskonale wiedzieć o tym, że nigdy nie jest za wcześnie, aby rozbudzić ciekawość dotyczącą tematyki sztuki!

Da Vinci - Van Gogh - Hokusai - Skarpetki niemowlęce musearta

Warto jednak też pamiętać o tym, że w ofercie marki znajdują się również świetne zestawy ręczników do rąk lub kuchennych zapakowanych w piękne pudełka. Ciężko o bardziej oryginalny prezent dla najbliższych! Koniecznie więc sprawdźcie to, co do zaoferowania ma MuseARTa! Produkty MuseARTa nigdy nie wyjdą z mody — zupełnie tak jak sztuka, którą prezentują. Czemu więc nie wprowadzić jej do swojego życia?

Więcej na https://musearta.pl/

Franz Marc - Niebieski koń I pudełko musearta

Sprawdź też przygotowany przez nas artykuł:

Atrakcje dla dzieci nad Bałtykiem-najlepsze nad morzem