Miniciti Warszawa – miasteczko dzieci

mini city miasteczko dla dzieci Warszawa atrakcje
Chciałoby się powiedzieć "nareszcie"! Na taką atrakcję długo czekaliśmy. "miniciti" to mini miasto edukacyjne dla dzieci, w którym w wyjątkowej przestrzeni "mini-miasteczka" dzieci mają możliwość odkrycia 13 miejsc pracy, pracować na prawdziwych sprzętach i zarabiać "miniasy", które później mogą wydać w Sklepiku Marzeń lub ulokować w mini Banku. Znane marki, które są Partnerami przedsięwzięcia np. BNP Paribas, Ikea, Mastercard, TVN,  Empik czy Radio Zet sprawiają, że dzieci poczują się jak w realnym świecie, doświadczając niesamowitej przestrzeni, ucząc się i bawiąc w tym samym czasie. mini miasteczko edukacyjne dla dzieci Warszawa opinie ceny bilety

Miasto Dzieci Warszawa - "miniciti"

"miniciti" to miasteczko edukacyjne w którym rządzą dzieci! To tu dzieci mogą spróbować swoich sił aż w 13 różnych miejscach pracy. Jest bank, galeria sztuki, warsztat inżynierski,  laboratorium, komisariat policji, pracownia, radio, redakcja internetowa, serwis samochodowy, straż pożarna, studio telewizyjne, szpital, klub fitness Zdrofit. straż pożarna mini-city-warszawa miasto dzieci zawody Koneser opinie Co ważne, projekt miniciti  jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem non-profit w Polsce. Tak! To nie jest projekt komercyjny. Co więcej, kupując bilet na zajęcia, nie tylko zapewnisz swojemu dziecku niezapomniane doświadczenia, ale również wspierasz dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, zapewniając im darmowy dostęp do zajęć edukacyjnych. koneser miasteczko dzieci Warszawa minicity opinie atrakcje telewizja Pomysłodawcy przedstawiają najważniejszy cel miniciti tak: 
Naszym celem jest inspiracja dzieci do rozwoju postaw przedsiębiorczych, obywatelskich oraz kształtowanie niezależności. Chcemy, aby dzieci uczyły się przez doświadczanie, zdobywały praktyczne umiejętności i rozwijały kompetencje przyszłości.
minicity opinie warszawa miasteczko zawodów dla dzieci opinie ceny bilety miasto dzieci mini city Warszawa miasteczko dla dzieci bilety opinie atrakcje Teraz dzieci nie muszą się już "bawić w miasto" w domu, mogą poczuć się jak część małego miasteczka wypełnionego rówieśnikami, próbującymi różnych zawodów.  Dzieci w wieku od 7 do 15 lat mogą więc odkryć tajemnice warsztatu samochodowego, sprawdzić jak wygląda praca w profesjonalnej telewizji czy rozwijać kreatywność jako projektant, a nawet pracować w autentycznym szpitalu lub komisariacie policji. Co więcej, za swoją pracę każde dziecko otrzymuje wynagrodzenie "Miniasy", które może oszczędzać, albo wydawać w Sklepiku Marzeń. Jeśli również młodsze dzieci, nie ma problemu. Na miejscu czeka plac zabaw z elektrycznym samochodem. minicity dla dzieci Warszawa miasto dzieci opinie atrakcje zdjęcia minicity dla dzieci Warszawa warsztaty zajęcia dla dzieci zawody opinie Tego typu atrakcje dotychczas dostępne były w Londynie czy Dubaju. Mieliśmy okazję odwiedzić jedno z tych miejsc i trzeba przyznać, że wizyta w "mieście dzieci" na długi została w ich pamięci. Nie możemy się doczekać wizyty w miniciti Warszawa. Znane są już ceny biletów i godziny otwarcia (szczegóły niżej).

Tak podobna atrakcja wyglądała w Dubaju [KIDZANIA]: - wkrótce więcej zdjęć z Warszawy

kidzania dubaj opinie atrakcje dla dzieci parki rozrywki

minicity - ceny biletów

minicity cennik miasteczko dzieci Warszawa bilety

Miasteczko Dzieci miniciti Warszawa - godziny otwarcia

  • wtorek – piątek: 9.00-19.00
  • sobota: 10.00-20.00
  • niedziela: 10.00-19.00
miniciti to nie tylko zabawa, to nauka przez doświadczanie 🤭 A już od dzisiaj możecie nas odwiedzać i sami się przekonać 🥰 Bilety można kupić pod tym linkiem: https://bilety.miniciti.pl
 

minicity lokalizacja

Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *