Mamaville Targi Kraków vol.2

Targi Mamaville Kraków opinie front
Kobiety w ciąży, matki rodzin z dziećmi czy też po prostu wszyscy ludzie zainteresowani tematyką rodzicielstwa po raz kolejny będą mogli spotkać się w Krakowie! Targi Mamaville znów przyciągną do siebie każdą osobę zainteresowaną branżą ciążową i dziecięcą, a poprzez podzielenie całego wydarzenia na strefy tematyczne — każdy znajdzie tu coś dla siebie! Te największe i najpopularniejsze targi odbędą się już 1 marca w Expo Kraków, zlokalizowanym przy ulicy Galicyjskiej 9.

Targi Mamaville, jak już wspomnieliśmy, zostało w tym roku podzielone na kilka stref tematycznych, oferujących całkowicie inne przeżycie. Dostępne obszary to: Strefa Zakupów, Strefa Edukacyjna, Strefa Atrakcji dla Dzieci, Strefa Mamy i Dziecka oraz Strefa Relaksu! Co więcej, przekraczając próg targów otrzymacie bezpłatny Mamaville Magazine, pozwalający nie tylko na poznanie wybranych marek dostępnych na miejscu, lecz także przeczytacie inspirujące artykuły i porady ekspertów, pozwalające na uzyskanie wartościowych rad!

Targi Mamaville Kraków opinie atrakcje

Strefa Zakupów to jak można domyślić miejsce, w którym rodzice będą mogły zaopatrzyć się nie tylko w “wyprawkę” dla swoich dzieci, lecz także w odzież dla kobiet w ciąży lub też po porodzie. Nie zabraknie tu przeróżnych akcesoriów dla dziecka, zróżnicowanych modeli wózków, zabawek, książek czy ubrań: butów, czapek, kurtek i nie tylko! Możecie mieć pewność, że znajdziecie tu absolutnie wszystko! Sam asortyment także nie pozostawi żadnych wątpliwości: blisko 150 wystawców prezentujących najnowsze kolekcje oraz premiery, na które nie można pozostać obojętnym. Co jednak ważne, cały asortyment targowy będzie tam w większości polski.

Drugą strefą na targach Mamaville jest Strefa Edukacyjna, stanowiąca miłą odskocznie od zakupów. To tutaj dzieci będą mogły skorzystać z całkowicie bezpłatnych zajęć, podczas gdy rodzice nie omieszkają skorzystać z wykładów, prowadzonych przez znanych i doświadczonych ekspertów!

Niemałych rozmiarów Strefa Atrakcji Dla Dzieci skrywa w sobie ogrom całkowicie bezpłatnych możliwości zabawy dla najmłodszych. Dostępne tam zabawy są naprawdę oryginalne i co najważniejsze — nic nie stoi na przeszkodzie, aby także dorośli pozwolili sobie na poczucie się jak ich dzieci!

Strefa Mamy i Dziecka będzie miejscem przeznaczonym dla kobiet tuż po porodzie. Podczas trwania targów znajdziemy tu zaaranżowaną przestrzeń do karmienia piersią czy też komfortowego przewinięcia malucha. Ta przytulna i piękna strefa czeka na was!

Targi Mamaville Kraków opinie
Ostatnią z przygotowanych stref będzie Strefa Relaksu, pozwalając na poznanie tego, co znamy pod nazwą “chillout”! Tu tutaj każdy rodzic i maluch będzie mógł nie tylko odpocząć na wygodnych leżakach czy pufach, lecz to nie wszystko! To także tutaj będziecie mogli skosztować pysznych dań przygotowanych na stoiskach czy foodtruckach. Absolutnie każdy z was znajdzie tu coś dla siebie, gdyż nie zabraknie tam także dań wegetariańskich i wegańskich!

Sami widzicie — koniecznie musicie odwiedzić krainę Mamaville i dać ponieść się tej dobrej energii!

Informacje organizacyjne Mamaville Targi Kraków vol. 2

Mamaville Targi Kraków vol. 2 odbędą się 1 marca 2020 roku (niedziela) w godzinach 10:0017:00 w Expo Kraków na ulicy Galicyjskiej 9.

Po więcej informacji odwiedź stronę poniżej: 

>TUTAJ<