Magiczna podróż z dziećmi

magiczny-rejs dla dzieci do Szwecji z atrakcjami

No i już jest - jesień. Magiczna pora roku. Czasami barwna i zachwycająca swą różnorodnością, innym razem ponura, zimna i wywołująca u niektórych rodziców niepokój. Co zrobić z dziećmi? Latem przebywały najczęściej na świeżym powietrzu, miały wiele możliwości, by aktywnie spędzić czas. A może spędzić czas razem i to… magicznie? Wśród różnych jesiennych propozycji spędzania czasu z dziećmi, wybieramy Magiczny Rejs ze Stena Line. Łączy różne formy i aktywności dla całej rodziny i czas wspólnie spędzony na zabawie.

Sprawdź szczegóły >>tutaj<<

Ciągle jesteś w biegu, a chcesz spędzić czas z dziećmi, ale tak, aby to był czas wartościowy? To może krótki rodzinny wyjazd, „Magiczny rejs do krainy czarów” będzie znakomitym pomysłem. Podczas rejsu na najmłodszych czekają kreatywne warsztaty i czarodziejskie atrakcje, które odsłonią tajemniczy świat pełen niespodzianek i śmiechu. To także doskonała okazja, by poznać piękno Skandynawii. Dorośli mogą bawić się razem z dziećmi lub odpoczywać w barach i restauracjach na pokładzie.

rejs promem Stena Line do Szwecji z dzieckiem atrakcje 14  

„Magiczny rejs do krainy czarów” to podróż do czarującej krainy kreatywności. Podczas warsztatów i atrakcji prowadzonych przez profesjonalnych animatorów, zarówno dzieci, jak i dorośli, przejdą na drugą stronę lustra, do Krainy Czarów. Małych gości witają tajemnicze postacie – Królowa Kier i mim, a zagadkowy Szalony Kapelusznik zachwyca najmłodszych swoimi umiejętnościami magicznymi i cyrkowymi.

Uczestnicy rejsu mają okazję znalezienia się po drugiej stronie lustra, w czarodziejskim świecie Alicji, gdzie wszystko jest możliwe. Mali czarodzieje mogą sprawdzić się w różnych konkurencjach, wśród nich: gra w krykieta z Królową Kier, magiczne kalambury, muzyczne zadania, twister z Krainy Czarów, czy gra w karty XXL. Na stanowisku plastycznym dzieci przygotują maski i pamiątkowe pudełka. A kiedy kreatywność najmłodszych zostanie obudzona, przyjdzie czas na spotkanie z Szalonym Kapelusznikiem i jego zakręconymi zabawami. Są to zabawy ruchowe rodem z cyrku i trochę czarów dla małych i dużych, czyli: zabawa rodzinna w gąsienicę sportową czy pokaz świecącymi maczugami.

rejs do Szwecji z atrakcjami dla dzieci Magiczny oferta ceny opinie

Magiczna podróż morska wielkim statkiem do Szwecji, wspólne spędzanie czasuna zabawie i odkrywaniu nowych miejsc to bardzo dobry pomysł na jesienny wypad z dziećmi. A może będą chciały wrócić na statek i zobaczyć więcej z propozycji Stena Line na wspólne rodzinne wyjazdy, od ferii po wakacje?

Sprawdź aktualne promocje i ceny >>tutaj<<