LEGO®Store w Gdańsku już otwarty!

Lego Store Gdańsk otwarty sklep z klockami Forum Gdańsk

Na ten moment wszyscy fani klocków LEGO® z Trójmiasta i okolic cierpliwie czekali z niecierpliwością. W Forum Gdańsk otwarto właśnie pierwszy oficjalny sklep marki. W pierwszym tygodniu funkcjonowania na odwiedzających czeka wiele ekskluzywnych promocji.

Gdańsk LEGO Store gdzie Forum Gdańsk opinie otwarcie atrakcje

 

Pierwszy dzień września dla trójmiejskiej młodzieży oznacza nie tylko powrót do szkoły, ale również okazję do odwiedzenia z rodzicami pierwszego w Gdańsku sklepu LEGO. W najnowszym, piątym salonie w Polsce, fani klocków będą mogli osobiście doświadczyć koncepcji "Retailtainment", który oferuje unikalne połączenie zakupów i zabawy.

LEGO Store Gdańsk sklep oficjalny otwarcie Forum Gdańsk

W gdańskim sklepie klienci odkryją pełną gamę nowych, ekscytujących zestawów dostępnych wyłącznie w oficjalnych sklepach LEGO i na lego.com, w tym m.in. LEGO Star Wars™ Śmigacz Luke’a Skywalkera™, LEGO Harry Potter™ Ulica Pokątna, LEGO Hotel Butikowy, LEGO Titanic i LEGO "Gwiaździsta noc" Vincenta van Gogha.

Przez przez cały najbliższy tydzień klienci będą mogli skorzystać z wielu wyjątkowych promocji, a członkowie programu LEGO VIP otrzymają ekskluzywne prezenty przy zakupie, podwójne punkty i wiele więcej.

LEGO Store Gdańsk sklep oficjalny otwarcie Forum Gdańsk

- Sklep LEGO w Gdańsku to kolejny kamień milowy w rozwoju marki na polskim rynku. Bardzo się cieszymy, że lokalni fani z Trójmiasta będą mogli osobiście doświadczyć niekończących się możliwości zabawy. Niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań, każdy znajdzie tu dla siebie coś niesamowitego - mówi Beata Kucejko, Dyrektor Marketingu grupy LEGO w regionie Polski, Ukrainy i krajów bałtyckich.

Z okazji otwarcia pierwszego sklepu w Gdańsku, na terenie Forum Gdańsk ustawiono imponującą konstrukcję z klocków LEGO przedstawiającą Fontannę Neptuna. Ten słynny symbol Gdańska został zbudowany w 2009 roku z około 17 000 klocków LEGO i waży około 600 kg.

Neptun z klocków LEGO Gdańsk Forum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *