Ile trzeba czekać na atrakcje?

Wybieracie się do LEGOLAND Billund, a słyszeliście o gigantycznych kolejkach do atrakcji? W każdej plotce jest troszkę prawdy. My byliśmy w LEGOLAND aż 3 razy, dwukrotnie w wakacje i raz we wrześniu. Oczywiście we wrześniu, pomimo, że był to weekend kolejek nie było. Byliśmy też pod koniec sierpnia w środku tygodnia i również było bardzo komfortowo. Największe kolejki do wybranych atrakcji były podczas naszej wizyty w lipcu w weekend. Jak zaplanować maksymalne wykorzystanie czasu? Z najbardziej popularnych atrakcji (np. Ninjago Ride czy X-Plorer) korzystajcie od razu po wejściu lub na koniec Waszej wizyty w LEGOLAND. Koniecznie zainstalujcie oficjalna aplikację – znajdziecie w niej aktualny czas oczekiwania na poszczególne atrakcje. To bardzo praktyczne (więcej poniżej).

Kiedy nie ma kolejek, a kiedy są największe?

Poniżej prezentujemy Wam “barometr” kolejek, który pozwoli najlepiej zaplanować Wam plan podróży i optymalne dni wizyty w LEGOLAND.

kolejki do atrakcji LEGOLAND Dania Billund

ile się czeka w kolejkach do atrakcji Legoland Dania Billund

Czas oczekiwania “na żywo” w LEGOLAND Billund App

Oficjalna aplikacja od LEGOLAND Billund pomoże Wam jeszcze lepiej zaplanować wizytę. Znajdziecie w niej plan atrakcji, godziny otwarcia i pokazów na żywo, a także aktualny czas oczekiwania do poszczególnych atrakcji. Teraz wszystko będziecie mieć pod ręką – gorąco polecamy!

legoland aplikacja mapa kolejki do atrakcji

Wybierasz się do LEGOLAND? Sprawdź również...


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /nowe_dzieckowpodrozy/strona/legoland/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184
[Głosów:0    Średnia:0/5]