Hotel LEGOLAND Billund

Wybierając nocleg w czterogwiazdkowym Hotelu LEGOLAND w Billund, macie pewność, że zabawa będzie trwała przez cały Wasz pobyt.

Wizyta w duńskim LEGOLANDZIE to wspaniała przygoda dla całej rodziny. Atrakcji jest tam tyle, że trudno skorzystać z wszystkich w jeden dzień. Na szczęście goście parku mogą zatrzymać się w położonym tuż obok Hotelu LEGOLAND. Tutaj czeka na nich wiele niespodzianek, bajeczny wystrój i wszechobecne ukochane klocki LEGO.

W hotelu mieści się 199 pokoi, sklep z najróżniejszymi klockami, 2 restauracje – Panorama (z kącikiem zabaw z klockami) i piracka. Obie serwują m.in. kuchnię skandynawską oraz specjalne dania dla dzieci. Praktycznie w każdym miejscu, od recepcji, przez hall, a nawet w toalecie, można spotkać wiele postaci i zobaczyć ciekawe budowle z klocków LEGO. Jest nawet naturalnej wielkości wóz strażacki, w którym czeka… domyślacie się co? Oczywiście, mnóstwo klocków do zabawy! Także możecie być pewni, że po dniu spędzonym w parku rozrywki, w hotelu także nie grozi Wam nuda.

Hotel LEGOLAND Billund pokoje noclegi w parku LEGOLAND (4)

Hotel LEGOLAND Billund pokoje noclegi w parku LEGOLAND (2)

Dodatkowe aktywności zapewnia rozbudowana infrastruktura – sala fitness, sauna, kilka pokoi zabaw, sala telewizyjna czy NINTENDO GameZone z konsolami. Tuż obok hotelu znajduje się jeszcze Billund Swimming Centre z basenami, zjeżdżalniami, jacuzzi i Wellness Centre.

Największą atrakcją w Hotelu LEGOLAND są jednak same pokoje, urządzone tak, aby każdy miłośnik klocków LEGO znalazł coś dla siebie. Specjalny wystrój nadano nie tylko pokojom, ale także całym korytarzom i drzwiom. Do wyboru jest aż 11 rodzajów pokoi, a w każdym czekają lubiani bohaterowie, przemyślane elementy wystroju obejmujące obrazy, malowidła, pościel czy konstrukcje łóżek, i oczywiście… klocki! Można zatem spotkać w pokoju niesamowitych wojowników ninja znanych z serii Ninjago lub dziewczyny z bajki Friends.

Hotel LEGOLAND Billund pokoje z klockami LEGO

Są też pokoje, w których dzieci poczują się jak prawdziwy król, odważny rycerz czy szlachetna księżniczka. O niezwykłym klimacie decydują tu m.in. takie detale jak drewniane wieże zamieniane w łóżka. A dla miłośników przygód przygotowano pokoje Adventure przypominające dżunglę z dzikimi zwierzętami, Treasure stylizowane na starożytną świątynie czy Pirate pełne wątków marynistycznych. Jeżeli jednak nie macie tak wyraźnie określonych preferencji, możecie wybrać pokój z widokiem na park, w którym znajduje się ściana zbudowana z klocków. Są też powiększone pokoje typu Junior Suite i 2-osobowe pokoje Bussiness.

Pokój rycerzy Hotel LEGOLAND Billund

Pokój LEGO Friends Hotel Billund LEGOLAND

Hotel LEGOLAND Billund pokoje noclegi w parku LEGOLAND (6)

Wszystkie pokoje posiadają 2 łóżka piętrowe i duże łóżko podwójne (poza pokojami Bussiness), łazienkę, telewizor z kanałem LEGO, zestaw do parzenia kawy i herbaty, żelazko czy suszarkę. Na terenie całego hotelu działa bezpłatne Wi-Fi. Ceny za dzień za pokój rodzinny zaczynają się od 2395 DKK (około 1400 zł), w co wliczone jest śniadanie. Często jednak udostępniane są promocje (np. 2 noce w cenie jednej) czy pakiety obejmujące nocleg i bilet do parku. Goście hotelu mogą też skorzystać z osobnego wejścia do LEGOLANDU.

Sprawdź również:
Domki i kemping LEGOLAND Holiday Village

[Głosów:39    Średnia:2.9/5]