LEGOLAND Billund Resort-najlepsze miejsce na wakacje z dzieckiem w Danii

Legoland Billund Resort Dania

Miejscowość Billund to niegdyś mała wioska, dziś mieści się tu jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Danii – LEGOLAND®. Jednak cała okolica oferuje znacznie więcej atrakcji i wraz z okolicznymi miejscowościami tworzą jedno z najciekawszych miejsc na wakacje z dzieckiem.

Specjalnie dla czytelników Dzieckowpodrozy.pl przygotowaliśmy praktyczny przewodnik po okolicach LEGOLAND Billund Resort. Na początek zapraszamy do zapoznania się z mapą (kliknij aby powiększyć).

atrakcje dla dzieci okolice LEGOLAND DaniaJak widzicie, to niezwykle atrakcyjny obszar, który wspólnie z najciekawszymi atrakcjami i miastami takimi jak Middelfart, Kolding, Vejle, Jelling, Grindsted, Vejen, Jels, Christiansfed i miejscowościami nadmorskimi Ribe, Esbjerg i Varde tworzą prawdziwy turystyczny raj dla rodzin z dziećmi. Takie jest założenie marki LEGOLAND Billund Resort - ilość i jakość atrakcji ma sprawić, iż region ten będzie najlepszym miejscem na wakacje z dzieckiem nie tylko w Danii, ale w całej Europie.

Zobacz najważniejsze atrakcje w krótkim materiale video:

Poznajcie najciekawsze atrakcje okolic Billund w Danii:

LEGOLAND® Billund – jak dojechać z Polski (samolot, samochód, prom)

LEGOLAND® Billund - przewodnik po atrakcjach

LEGOLAND® Billund – godziny otwarcia sezon 2015

LALANDIA® Billund - rodzinny park rozrywki i największy aquapark w Skandynawii

GIVSKUD ZOO SAFARI - samochodem wśród zwierząt

Co zwiedzić w okolicy: ciekawe miejscowości i atrakcje

Gdzie nocować - ceny

atrakcje w okolicy Legolandu w Danii -wakacje z dzieckiem
Dzieckowpodrozy.pl przedstawia prawdopodobnie najpełniejszy przewodnik w języku polskim po okolicach Billund. Jeśli czegoś nie znaleźliście - czekamy na Wasze sugestie i opinie. A może byliście na wakacjach z dzieckiem w Danii? Może są atrakcje które chcielibyście polecićnaszym czytelnikom?