LEGO® NEXO KNIGHTS – już na DVD [patronat]

LEGO® NEXO KNIGHTS to zupełnie nowa, zaskakująca seria LEGO®, której akcja rozgrywa się w niezwykłej krainie, będącej połączeniem średniowiecznego grodu z futurystyczną wizją świata nowej generacji. Fabuła serialu skupia się na przygodach 5 dzielnych bohaterów, którzy muszą przywrócić pokój w królestwie i zapewnić bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Pierwsze dwie części serii LEGO® NEXO KNIGHTS zadebiutują na DVD już 27 maja!

Dzieckowpodrozy.pl jest patronem filmu - wkrótce do wygrania płyty DVD!

Zobaczcie zwiastun filmu:

LEGO® NEXO KNIGHTS – UNIKALNE POŁĄCZENIE ŚWIATA REALNEGO I WIRTUALNEGO

W styczniu 2016 roku LEGO® wprowadziło na rynek nową serię klocków LEGO® NEXO KNIGHTS, która szybko stała się bestsellerem. LEGO® NEXO KNIGHTS to unikalne połączenie realnego świata z wirtualną rzeczywistością i zupełnie nowa koncepcja zabawy. Dzięki darmowej aplikacji Merlok 2.0 na urządzenia mobilne (wybrane modele smartfonów i tabletów), widzowie oglądając odcinki z przygodami rycerzy NEXO lub bawiąc się klockami LEGO® NEXO KNIGHTS, mogą skanować tarcze i zamieniać je na dodatkowe moce w grze. Dzięki nim można zdobywać nowe umiejętności, funkcje oraz broń i pomagać bohaterom w misji ratowania królestwa. W zestawach klocków, filmikach wideo, odcinkach na DVD, a także w mediach społecznościowych czy prasie dziecięcej znajduje się ponad 170 różnych tarcz!

LEGO® NEXO KNIGHTS – WYDANIE DVD

Wkrocz do świata przyszłości i poznaj piątkę dzielnych rycerzy: dzielnego Claya Mooringtona, nieustraszonego Lance’a Richmonda, wesołego Aarona Foxa, olbrzymiego i silnego Axla oraz księżniczkę Macy Halbert, która lepiej czuje się w zbroi niż w sukienkach. Waleczni nowicjusze dopiero ukończyli Akademię Rycerską, ale mają do spełnienia niezwykle ważną misję – muszą  obronić Królestwo Knighton przed złowieszczym błaznem Jestro oraz jego hordą potworów. Pomoże im w tym Merlok 2.0, wirtualny czarnoksiężnik, który przez przypadek zmienił się w program komputerowy. Dołącz do niezwykłej drużyny rycerzy NEXO i przeżyj przygodę nie z tego świata!

DVD kupicie tutaj

LEGO® NEXO KNIGHTS, CZĘŚĆ 1 (odcinki 1-5):

ODCINEK 1 – KSIĘGA POTWORÓW CZĘŚĆ 1

Gdy Księga Potworów wpada w ręce okrutnego błazna Jestro, w Królestwie Knighton zaczyna panować chaos. Czy młodzi rycerze z Akademii Rycerskiej będą w stanie powstrzymać groźnego przeciwnika?

ODCINEK 2 – KSIĘGA POTWÓROW CZĘŚĆ 2

Rycerze próbują się zorganizować, aby chronić królestwo przed potworami Jestro, popadają jednak w przygnębienie, gdy odkrywają, że ich najlepszy doradca – czarnoksiężnik Merlok – poświęcił się, by ich uratować.

ODCINEK 3 – Moc Merloka

Jestro atakuje osadę położoną na odległym krańcu królestwa, a rycerze NEXO nie wiedzą, jak się tam dostać… Na szczęście Macy wpada na świetny pomysł!

ODCINEK 4 – Kodeks rycerski

Jestro rozpętuje w królestwie prawdziwy chaos i próbuje porwać członków królewskiego dworu. Czy rycerzom NEXO uda się ocalić Króla?

ODCINEK 5 – Noc strachu

Jestro wzywa na pomoc kolejne ciemne moce. Udaje mu się uwięzić rycerzy NEXO w mrocznym lesie, gdzie będą musieli stawić czoło swoim najgłębszym lękom i obawom.

LEGO® NEXO KNIGHTS, CZĘŚĆ 2 (odcinki 6-10)

ODCINEK 6 – Złoty Zamek

Lance ma zagrać swoją pierwszą rolę w klasycznej sztuce i nie przypuszcza, że Jestro i jego potwory będą chciały zrujnować ten występ.

ODCINEK 7 – Labirynt Złudzenia

Waleczni rycerze wpadają w pułapkę zastawioną przez nikczemnego błazna Jestro w Labiryncie Złudzenia!

ODCINEK 8 – Czarny Rycerz

Tajemniczy Rycerze NEXO zaczynają napadać na osady! Jak to możliwe? Wśród mieszkańców pojawia się Czarny Rycerz gotów bronić ich przed złoczyńcami.

ODCINEK 9 – Księga Całkowitego Zła

Rycerze NEXO muszą stawić czoło śmiercionośnej hordzie potworów, które z rozkazu błazna Jestro dokonują ataków w całym królestwie. Tymczasem Merlok węszy pułapkę… czy ma rację?

ODCINEK 10 – Potęga i magia

Podczas gdy Aaron przemierza królestwo, by zebrać rozproszonych rycerzy NEXO, Jestro i jego horda potworów atakują królewski zamek! Jeśli rycerze nie wrócą do stolicy na czas, złowieszczy błazen przejmie władzę w krainie!