Lego Marvel Super Heroses-rodzinna rozrywka godna polecenia

Kto z nas nie chciałby wejść choć na chwilę w świat Lego i poczuć się jednym kolorowych ludzików, a najlepiej być „superbohaterem” pomagającym innym. Teraz jest ku temu doskonała okazja! 

Lego Marvel Super Heroses -opinie

Święta tuż tuż, dlatego coraz bardziej rozglądamy się za prezentami. Jako dorośli fani Lego (redakcja) oraz najmłodsi konstruktorzy (nasze dzieciaki) budujemy fantastyczne pojazdy i budowle rodzące się w naszych głowach. Jednak każdy z nas marzy, aby świat tworzony z klocków Lego ożył, a my moglibyśmy wcielić się w najdzielniejszego z bohaterów. Z pomocą przychodzi nam absolutnie fantastyczna gra: Lego Marvel Super Heroses. Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man – to tylko niektóre ze 100 postaci, dzięki którym możesz powstrzymać niebezpieczeństwa grożące ulicom Nowego Jorku, a czasami nawet kosmosu.

Jaka jest nasza opinia po pierwszych chwilach z nową grą? Graliśmy już w wiele przygód z serii Lego np. Indiana Jones czy Piraci z Karaibów, które za każdym razem nas wciągały w swoje przygody, jednak Lego Marvel Super Heroses wyprzedza je ilością postaci z wieloma zdolnościami czy możliwościami kierowania wieloma pojazdami oraz kapitalnym połączeniem fabuły i humoru. Nie ma co ukrywać, ta gra będzie się podobała nie tylko Waszym dzieciakom – jeżeli znajdziecie chwilę na wspólne zmaganie się z zemstą Lokiego oraz głodem Galactusa – wciągnie Was jeszcze bardziej niż młodszych odbiorców. Wspólna gra z dzieckiem, szczególnie w grze, w której dobro walczy ze złem, pozwoli Wam na stworzenie świetnej więzi, w której przez chwilę to Wasze dziecko może stać się Waszym nauczycielem. Wspólne przejście kolejnej misji i poczucie sukcesu warte są tej chwili oderwania i wejścia w świat Lego Marvel Super Heroses.Iron Man - Lego Marvel Super Heroses
Gra miała swoją premierę w listopadzie i jest dostępna na konsolę Playstation 3, Xbox 360, Playstation Vita oraz komputery PC. Oficjalnym dystrybutorem gry jest Cenega, a na zakupy zapraszamy do bezpiecznego sklepu Muve.pl. Warto śledzić też promocje na Facebooku – aktualnie trwa promocja „Zimobranie” – niektóre gry można kupić z nawet 75 % rabatem.

Koniecznie zobacz zwiastun gry: