LEGO® DC SUPER HEROES: FLASH

Batman, Superman, Flash, Wonder Woman czy Joker - to tylko kilku ze znanych bohaterów, których zobaczycie w nowej zapętlonej przygodzie z superbohaterami DC Comics w świecie LEGO®. Na DVD już od 9 maja!

Sprawdź aktualne promocje na ten film >>tutaj<<

Szybki jak błyskawica superbohater prześcignie każdego… no chyba że zacznie kręcić się w kółko! W najnowszej produkcji nieszczęsny Flash staje się bohaterem własnego „Dnia świstaka” – wciąż na nowo przeżywa ten sam dzień, stopniowo tracąc moce i pozycję w Lidze Sprawiedliwości. Czy uda mu się wyrwać z pętli czasu i ocalić siebie oraz miasto? LEGO® DC Super Heroes: Flash to kolejna przebojowa, pełna humoru produkcja, która tym razem skupi się na perypetiach superszybkiego Flasha. Film pojawi się w ofercie Galapagos Films na DVD 9 maja.

Zobacz zwiastun online:

Poranne słońce zalewa blaskiem dumę Metropolis, siedzibę Daily Planet. Jednak gdy Joker decyduje, że budynek wymaga… renowacji, pora bić na alarm, bo z pewnością skończy się to katastrofą! Liga Sprawiedliwości wkracza do akcji. Gdy bitwa przeciwko Jokerowi się toczy, Flash wpada w tarapaty i zostaje schwytany w pętlę czasu. Co dziwniejsze, odziany w żółty kostium Odwrócony Flash dokucza mu na każdym kroku! Potrzeba będzie całej szybkości Flasha, odrobiny magii i pomocnych dłoni (oraz łap) nowych rekrutów Ligi Sprawiedliwości: Atoma, Superpsa Krypto i Asa Bat-Psa, by przerwać błędne koło i ocalić miasto!

Sprawdź aktualne promocje na ten film >>tutaj<<

LEGO® DC SUPER HEROES: FLASH – WYDANIE DVD:

Warner Bros., DC Entertainment oraz The LEGO® Group prezentują najnowszą pełnometrażową produkcję o przygodach superbohaterów DC Comics w świecie LEGO® wyreżyserowaną przez Ethana Spauldinga (Lego® Scooby-Doo: Klątwa piratów) według scenariusza Jima Kriega – utalentowanego scenarzysty stojącego za sukcesem filmów LEGO® Liga Sprawiedliwości: Legion Zagłady oraz LEGO® Liga Sprawiedliwości: Kosmiczne starcie oraz Jeremy’ego Adamsa – odpowiedzialnego za scenariusz do LEGO® DC Super Hero Girls: Złodziej pamięci oraz LEGO® DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów.

Lego DC SuperHeroes Flash film

Seria filmów pełnometrażowych o przygodach superbohaterów DC Comics w świecie LEGO® stała się fenomenem na skalę globalną i podbiła serca fanów DC Comics oraz miłośników marki LEGO® na całym świecie.

W filmie znalazła się oryginalna piosenka „It’s Magic”, napisana przez Tima Kelly’ego oraz Jeremy’ego Adama, a wykonana przez entuzjastyczne trio złożone z Flasha (James Arnold Taylor), Zatanny (Kate Micucci) i Doktora Fate (Kevin Michael Richardson). W oryginalnej wersji językowej pozostałym bohaterom głosów użyczyli Troy Baker (Batman), Nolan North (Superman), Grey Griffin (Wonder Woman), Dwight Schultz (Odwrócony Flash), Eric Bauza (Atom), Khary Payton (Cyborg), Vanessa Marshall (Poison Ivy), Dee Bradley Baker (Kapitan Boomerang, Aquaman) i Jason Spisak (Joker).